Міжкімнатні двері 600x1900 мм

  • 21 June 2018 11:59:26

Ванна кімната, на думку багатьох людей, є однією з найважливіших кімнат в будинку. І це дійсно так, адже у ванній кімнаті людина починає свій день, і там же його закінчує. Тому важливо, щоб все в цьому приміщенні було ідеально, оскільки вранці воно повинно зарядити настроєм, а ввечері заспокоїти і розслабити.

Кожен людина, яка цінує комфорт і хороший інтер'єр, погодиться, що двері є одним з найважливіших елементів інтер'єру в кожній кімнаті, незалежно від її призначення. Хіба комфортно перебувати у ванній кімнаті з обдертою дверима? Звичайно ні. Тому до її вибору слід поставитися з усією відповідальність.

Ідеальна двері для ванної

Оптимальним варіантом для такого приміщення, як ванна кімната, є міжкімнатні двері 600x1900 мм. Дані розміри є стандартними вже довгі роки, і дозволяють вільно пересуватися через прохід, створити відмінну ізоляцію приміщення, що також важливо. Нерідко встановлюють в подібні приміщення міжкімнатні двері 550x1900 мм, проте це швидше виняток з правил.

Ідеальна дверна конструкція в приміщення з підвищеною вологістю повинна володіти високими технічними характеристиками, серед яких наступні:

  • звукоізоляція;
  • теплоізоляція;
  • захист від попадання води в суміжні кімнати у разі аварійної ситуація. В даному випадку також необхідний поріг;
  • протистояння вологи;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Міжкімнатні раздвижныедвери для ванної 600x1900 мм відповідають всім перерахованим вимогам, однак для виготовлення більш якісного виробу необхідно використовувати високоякісні матеріали. Прекрасно впораються зі своїми функціями виробу з хвойних порід дерева. Крім того, вони наповнюють приміщення свіжістю і м'яким приємним ароматом лісу, що дозволяє розслабитися перед сном і зарядитися енергією на початку дня.

Вартість дверних конструкцій

Вартість міжкімнатних розпашних дверей шириною 600 мм як правило, не відрізняється від вартості конструкцій шириною 700 і 800 мм. Однак ціна міжкімнатних дверей 600x1900 мм безпосередньо залежить від матеріалу виготовлення, технології виробництва і додатково використовуваних деталей. Також вплинути на вартість може оформлення. Таким чином, дверні конструкції за вартістю діляться на ЕкономКлас, імпортні вироби та елітні двері. Найдешевші вироби можна знайти в кожному спеціалізованому магазині, оскільки їх виготовляють за стандартним зразкам, вони не мають ніяких особливостей в зовнішньому вигляді і не особливо довговічний. Імпортні моделі відповідають високим стандартам якості, виготовляються за кордоном з якісного матеріалу і мають гарантію.

Що стосується елітних моделей, то їх можуть дозволити собі не всі, оскільки вони мають високу вартість. Однак встановивши елітну модель у ванну кімнату, можна бути впевненим в її довговічності, високих технічних характеристиках і привабливому зовнішньому вигляді, який буде зберігатися довгі роки. Крім того, важливою перевагою таких виробів є унікальність.