Міжкімнатні двері 600 мм

  • 21 June 2018 11:50:14

Міжкімнатні дверні конструкції є важливою деталлю інтер'єру, яка виконує звукоізоляційну і теплоізоляційну функції, перешкоджає поширенню запахів по всій квартирі, а також доповнює дизайн інтер'єру, роблячи атмосферу в приміщенні більш затишною.

Куди і коли встановлюють двері шириною 600 мм

Для кожної кімнати дверні конструкції мають свої параметри. Таким чином, двері міжкімнатні 600x1900 мм – це конструкція, яку часто встановлюють для ванної кімнати, оскільки в дане приміщення не потрібно широкої і високої двері. Однак такі конструкції можуть встановлюватися і в інші приміщення, де не потрібно більш широкий прохід. Наприклад, міжкімнатні двері шириною 600 мм також є оптимальним варіантом для монтажу в туалет, в маленьких квартирах з нестандартними дверними прорізами, можуть встановлювати і в кухню. Також вузькі двері можна ставити в комору.

Міжкімнатні двері шириною 600 мм крім свого прямого призначення відмінно виконують дизайнерську функцію. При правильному оформленні, вона буде прекрасно доповнювати інтер'єр, і надавати йому завершеність. Конструкція такого розміру виглядає досить акуратно, стримано, і водночас через неї цілком зручно проходити. В залежності від дизайну інтер'єру і побажань власника, дверне полотно може бути глухим, або заскленим.

Вартість дверної конструкції 600 мм

Як правило, купити міжкімнатні двері 600 мм, 700 мм або 800 мм можна за однакову вартість, тому що всі вони відносяться до дверей стандартний розмір. Що стосується двері вхідний 900 мм в ширину, то у більшості виробників вартість значно вище, оскільки моделі відносять до нестандартних параметрів. Однак слід також знати, що багато в чому вартість може відрізнятися навіть у конструкцій з однаковими розмірами, оскільки крім параметрів ціна залежить від таких факторів:

  • матеріал. Конструкції можуть виготовлятися з синтетичного матеріалу, або натуральний. Деревина є найбільш оптимальним варіантом, оскільки вона екологічно чиста, не приносить шкоди здоров'ю і володіє високими технічними характеристиками;
  • тип матеріал. Якщо виріб виробляється з дерева-воно безсумнівно буде якісним і довговічним, а також привабливим за зовнішнім виглядом. Однак багато залежить від породи деревини, і вартість у тому числі;
  • дизайн. Дизайнерські вироби завжди коштують набагато дешевше, особливо якщо йдеться про ручній роботі. Таким чином, глухі або зі склом двері з художньої розписом будуть набагато дорожче, ніж конструкція, оформлена за допомогою використання машинної обробки.

Це основні показники, від яких залежить вартість полотна і коробки міжкімнатних дверей шириною 600 мм, однак для дверей інших параметрів та іншого призначення вартість визначається також з урахуванням способу відкривання та інших факторів.