Міжкімнатні дерев'яні двері

  • 18 June 2018 13:32:14

Дерев'яні міжкімнатні двері є вибором тих, хто любить натуральність, і віддає перевагу більш сучасний стиль інтер'єру. Вони мають ряд позитивних якостей, якими не володіють інші конструкції. Таким чином, конструкції з натуральної деревини мають такі переваги:

  • міцність – це особливо важливо для дверей, які будуть схильні до механічних впливів;
  • звукоізоляція. Дана якість дозволить насолодитися тишею, коли в сусідній кімнаті шумно;
  • морозостійкість-важливо для будинків, для сезонного проживання;
  • естетичний вигляд, що дозволяє створити унікальний інтер'єр;
  • натуральність і екологічна чистота матеріалу, завдяки чому дерев'яні двері в квартиру можна встановлювати в приміщенні, де проживають люди з порушеннями роботи дихальної системи;
  • прийнятна вартість. Навіть самі шикарні дверні конструкції, виготовлені з натурального дерева, можна придбати недорого.

Вибір міжкімнатних дверей з дерева

Збираючись купити дерев'яні міжкімнатні двері, необхідно визначитися з критеріями їх вибору. Важливо визначитися з стилем їх оформлення, оскільки вони бувають глухі і зі скляними вставками. Дерев'яні вхідні двері зі склом ідеально поєднується з будь-якими елементами інтер'єру, і наповнює будинок світлом, затишком, красою. Глухі типи конструкцій краще встановлювати в кухні, ванній, щоб забезпечити хорошу звукоізоляцію, надійну захист від проникнення запахів в інші кімнати.

Вартість завжди має значення в вибір конструкцій, тому важливо знати, від чого залежить вартість міжкімнатних двері. Безумовно, стиль оформлення може відбитися на вартості, однак незначно. Більшою мірою ціна дерев'яних міжкімнатних дерев'яних дверей залежить від породи дерева. Як правило, хвойні породи завжди дешевші, тоді як дорогими є такі породи як дуб, ясен, червоне дерево і інший.

У дерев'яному будинку-міжкімнатні двері є невід'ємним елементом, що доповнює інтер'єр. Щоб допомогти покупцеві вибрати найбільш підходящу конструкцію в дерев'яний будинок, продавець пропонує подивитися каталог дверей, які виготовляє їх фірма. Переглянувши його, можна вибрати двері з дешевого або дорогого масиву, або конструкцію з дерев'яною коробкою. Незалежно від обраного варіанту, в порівняно з дверима з інших матеріалів, що мають аналогічні якості, навіть шикарні дерев'яні конструкції можна купити недорого.

Установка дверей

Встановлення дерев'яних міжкімнатних дверей є важливим процесом, що вимагає уважності і професіоналізму. Це завдання краще довірити фахівцеві, що має досвід в даному роді діяльності, оскільки від якості установки буде залежати термін їх експлуатації, а також звукоізоляційні, теплопровідні, та інші якості. Якщо ж все-таки було прийнято рішення встановити двері самостійно, необхідно проконсультуватися з фахівцем щодо основних правил монтаж.