Комплект міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 12:14:52

Для багатьох зараз не секрет, що майже будь-які меблі можна купити і зібрати як конструктор «Лего». Це зручно, адже не треба щоразу викликати майстра для того, щоб просто отримати нормальний шафа, стілець і т.д. Але як бути з дверима? Адже це теж вкрай важливий елемент інтер'єру будь-якого приміщення. Складно уявити собі будинок, в якому б не було б ніяких дверей, крім вхідних. А чи так просто зібрати нові двері, як будь-яку іншу меблі? Відповідь-Ні. Мало того, що двері самі по собі складне в монтажі пристрій, так і сучасні виробники люблять додавати якісь нововведення в комплекти міжкімнатних дверей – наприклад, магнітні замки на двері міжкімнатні. Це одночасно підвищує зручність експлуатації, але і ускладнює складання і монтаж згаданого предмета, що вже іноді буває незручно і неприємно.

Вміст комплектів для установки міжкімнатних дверей може сильно варіюватися, в залежно від того, як вони повинні відкриватися. В одних наборах йтимуть петлі, в інших – ролики для механізму відкриття. Дерев'яні дверні полотна, як правило, продаються з мінімумом комплектуючих, а металопластикові набори майже завжди містять в собі повний комплект деталей. Ціна на комплекти міжкімнатних дверей коливається в залежності від їх матеріалу.

Мінімум для монтажу

Мінімальний монтажний комплект для міжкімнатних дверей повинен мати:

  • дверне полотно;
  • коробку;
  • наличники для обох сторін.

Все інше (ручки, кріплення і т. д.) магазин пропонує докупити самостійно і по необхідності за окрему ціну. Це часте явище при купівлі бюджетної меблів з масиву дуба. Така комплектація не стане проблемою – сучасні будівельні магазини пропонують величезний вибір всіляких деталей. Крім того, самостійна докомплектація може допомогти приховати недоліки місця, в якому знаходиться даний елемент інтер'єру (кособокость, наявність/відсутність порога), і підкреслити деякі деталі зовнішнього вигляду дверей.

Оптимальний монтажний комплект для установки

Незалежно від вартості монтажного комплекту для установки міжкімнатних дверей, можна розраховувати на повний набір комплектуючих. Наприклад, якщо ви купили розсувні двері зі склом, то отримаєте не тільки необхідні матеріали для встановлення скла в дверне полотно, але і навіть необхідні інструкції по догляду за скляною поверхнею. Це часто буває необхідно, так як недотримання якихось вимог може призвести до швидкого псування майна, а не всі види ушкоджень відносяться до гарантійних випадків.