Комфортні міжкімнатні двері з чвертю

  • 27 June 2018 10:47:30

Незважаючи на те, що вимоги до міжкімнатних дверей, розмежовує внутрішні простори квартири або офісу в частині запірних механізмів і безпеки, не такі суворі, вони все ж повинні виконувати свої основні функції – ізоляцію окремих приміщень від сторонніх звуків, запобігання протягів. Міжкімнатні двері з чвертю-саме той варіант, який повністю відповідає цим запитам.

Що є міжкімнатні двері з четвертю

Суть такої конструкції в тому, що полотно практично не має просвітів між коробкою, що обумовлено формою двері. Одинарні дубові двері з чвертю не входять в коробку цілком, а як би накривають її внахлест за рахунок «напливів». Їх розмір, як правило, становить чверть товщини полотна, звідси і відповідне назва. У нас в назві таких конструкцій використовуються також терміни " с притвором» або «з фальцем».

Ще однією особливістю, на яку вказують виробники міжкімнатних дверей з масиву сосни з чвертю – конструкція петель, використовуються для навісу полотен. Як правило, це петлі з віссю, зміщеною в сторону притвору, орного або ввертного типу. Саме вони забезпечують щільне прилягання притвору до коробки.

Особливості підбору міжкімнатних дверей з четвертю

Зважуючи всі «за» і «проти», потрібно відзначити кілька моментів, які впливають на рішення купити міжкімнатні двері з ясеня з чвертю. По-перше, така конструкція полотен буде коштувати дорожче звичайних, але враховуючи їх поліпшені експлуатаційні якості, такі вироби ідеальні для установки в спальних і дитячих кімнатах, а, як відомо, економія на здоров'я дітей і якісному відпочинку нічим хорошим не обернутися. Велику роль у виборі також грають смакові переваги і стиль, в якому виконаний інтер'єр кімнати, оскільки двері з притвором ближче до класика. Однак ніщо не заважає власникам житла або офісу ламати стереотипи і створювати інноваційні дизайнерські композиції за участю оригінальних дверей. Головне почуття міри і смаку, ну і, звичайно ж, фінансові можливості.

З притвором виготовляються розпашні полотна:

·                   одностулкові;

·                   двостулкові розстібні;

·                   царговые.


крім спалень, кабінетів і дитячих, розкішно виглядають розсувні двостулкові двері зі склом з чвертю в інтер'єрах віталень. Виконані з деревини, оброблені фасками або різьбленням, а також засклені вітражами або стеклами з піскоструминної обробкою, вони можуть прикрасити інтер'єр будь-якого типу.