Класичні міжкімнатні двері

  • 25 June 2018 12:28:53

Класична міжкімнатні двері, є найпоширенішим і ніколи не виходять з моди. Їх багатий і вишуканий зовнішній вид додає інтер'єру розкоші і простоти одночасно. У них досить простий і легкий стиль, і вони не відрізняються помітними деталями та малюнок. Класика підійде до практично будь-якого колірного рішення в інтер'єрі, тому вони часто виступають як універсальні.

Що таке класичні двері

Далеко не всі вироби, які виконані просто і зі смаком, можна назвати класичними. Існують загальноприйняті характеристики класичних дверей:

  • виготовляються з натурального матеріалу;
  • простота конструкцій і мінімалізм;
  • головна деталь класичної двері - дерево, тому саме до нього необхідно привертати увагу. Застосування скла та інших елементів не повинно бути основною ідеєю;
  • прості лінії зі складною обробка.

Ціна на міжкімнатні двері в стилі класика можуть значно різнитися. Все залежить від того, наскільки дорога деревина була використана при виконанні виробу. Також дорожнеча залежить від додаткових вимог замовника, наприклад, виготовлення двері вхідний по нестандартних розмірах.

Класичні міжкімнатні двері в інтер'єрі

Купити міжкімнатні двері в стилі класика можна з різних сортів дерева, таких як сосна, дуб, вільха і навіть з ебенового дерево. Такий стиль вписується в багато дизайни інтер'єрів, наприклад ампір, бароко, романтизм, готика, прованс, неокласицизм, ампір. В деяких інших стилях інтер'єру також можуть бути використані класичні двері. Але слід запам'ятати, що в японському, китайському оформленні класика буде виглядати безглуздо і недоречно, а також в стилях мінімалізм, техно, хай-тек.

Колірних рішень теж дуже багато, але найпоширенішими є білі і коричневі класичні міжкімнатні двері, в залежності від матеріалу, можна придбати як недорогі, так і високої вартості. Щоб двері поєднувалися з інтер'єром, слід знати, як її правильно вибрати:

  • вигідно виглядає в інтер'єрі, якщо поєднується текстура і малюнок підлоги і двері;
  • вибір елементів декору повинен бути обґрунтований загальним видом кімнати;
  • колір виробу можна поєднувати разом з колірною гамою підлогового покриття;
  • форма дверної ручки повинна повторювати форму і лінії полотна.

Класика має відмінні риси, яких потрібно дотримуватися. До них відносяться: строгість ліній, пропорційність і стриманість кольору. Все це робить виріб аристократичним і вишуканим. Важливою деталлю кожної класичної двері є наявність фільонки, яка матиме свій особливий орнамент.

Встановлювати двері слід обережно, так як вони виготовлені з цінних порід дерева, то важливо їх не ушкодивши. Найкраще довірити справу майстру по установці міжкімнатних дверей купе, тим більше його робота буде коштувати недорого, в порівнянні з ціною виробу і його ремонту в разі пошкоджень.