Каталоги дерев'яних дверей

  • 18 June 2018 13:38:48

Підбір і установка дерев'яних дверей в квартиру або на дачу, забирає досить багато часу, коштів. Однак, багато людей не готові витрачати багато часу, оскільки є бажання скоріше закінчити ремонт і насолоджуватися шикарним, закінченим інтер'єром в своїй затишній квартирі, де панує краса і комфорт, а без дверної конструкції ремонт буде здаватися незавершеним. Тому, хочеться придбати якісну модель дверей, яка ідеально впишеться в інтер'єр, але при цьому заощадити час і гроші.

Звичайно ж, можна уявити, якою має бути дверна конструкція, і за допомогою фахівців постаратися втілити свої мрії в життя, проте не завжди фантазії стають реальністю, і найчастіше деякі деталі неможливо реалізувати. Таким чином, добірка кожної деталі, вибір кольору і дизайну, все це займе тривалий час, а вартість готової моделі може виявитися занадто високою.

Для чого потрібен каталог дверей

В даних ситуаціях на допомогу покупцеві приходить каталог дерев'яних дверей. У каталозі, як правило, продавець представляє покупцеві весь асортимент товару, виготовленням якого займається його компанія. Таким чином, в каталозі кожен потенційний покупець зможе переглянути різновид моделей, які можна замовити у даного продавця, кількість колірних відтінків, дизайн, а також порівняти ціни на продукцію у різних виробників, і зробити свій вибір.

Як правило, в каталозі представлені моделі дверних конструкцій, які вже є в наявності, або виготовлялися раніше на замовлення. Однак більшість виробників, щоб задовольнити свого покупця, виготовляють розсувні двері на замовлення. Але навіть в даному випадку без каталогу не обійтися, оскільки в ньому можна дізнатися, скільки приблизно буде коштувати готова дверна конструкція.

Як визначити вартість по каталогу

Звичайно ж, у каталозі вказані ціни дерев'яних дверей, які мають ті ж параметри, що і на фото, а також в точності збігаються з дизайном. Але слід пам'ятати, що вартість конструкцій може змінюватись в залежності від наступних факторів:

  • порода деревини. Породи дерева умовно діляться на більш дорогі (дуб, клен, елітні породи) і менш дорогі (хвойні дерева);
  • модель конструкції. Двері можуть бути глухими або зі склом;
  • якість скла. В залежності від якості скла, воно також може бути дорогим і дешевим, що, відповідно, відбивається на вартості всієї конструкції;
  • спосіб відкривання. Двері бувають розсувні, розпашні, гармошка та інші;
  • фурнітура. Якісна фурнітура завжди буде дорожче коштувати;
  • параметри. Розміри дверних полотен мають безпосереднє відношення до їх вартості.

Це основні фактори, через яких може відрізнятися вартість дверей, виготовлених на замовлення, та представлених в каталозі. Щоб дізнатися більш точні ціни, необхідно звернутися до фахівця, який вважатиме, якою буде вартість конструкції в підсумку.