Каталог міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 12:13:47

Внутрішній вигляд будь-якого приміщення визначають деталі, з яких складається весь інтер'єр. Колір стін, матеріал обробки поверхонь, дрібні елементи обробки, зовнішній вигляд шаф і полиць, колір покриття підлоги – все це має величезне значення. Комбінація кольорів і форм задає тон внутрішнього оздоблення. Як правило, всі речі намагаються підбирати в один тон. Це ж стосується і дверей-їх підбирають відповідно загальному стилю і кольорова гама. Варто враховувати і матеріал, з якого виготовлені двері і інші меблі, - це важливо і потрібно уважно вибирати поєднання елементів інтер'єру.

Як і більшість сучасних речей, двері зазнали безліч змін, модифікацій і поліпшень. Це стосується і дверей, і способу їх виготовлення, і кріплення, і механізму відкриття. Це ж стосується і зовнішнього вигляду дверного полотна - міжкімнатні двері зі склом не рідкість. Каталоги міжкімнатних дверей пропонують безліч найрізноманітніших варіантів різних розмірів і форм.

Види міжкімнатних дверей

В інтернеті на сайтах каталоги міжкімнатних дверей налічують тисячі найменувань. Всіх їх можна розділити по двох критеріям: за способом виготовлення і зовнішнім оформленням, за способом відкривання. У міжкімнатних дверях використовується два види пристрою-фільончасті і щитові. Перший – більш класичний варіант, це стандартні і звичні нам двері з дитинства. Вони можуть бути прикрашені скляними вставками або різьбленням. Другий варіант – щитові двері – це полегшений варіант. Вони можуть виготовлятися навіть з дерев'яної рамки і щільного паперу. Вперше ця технологія була масово використана в Японії і популярна там досі. Дизайн дерев'яних дверей також різноманітний, хоч і має деякі обмеження, в силу структурних особливостей. Каталог міжкімнатних дверей і ціни на них можна подивитися в інтернеті.

Види дверей за типом відкриває механізму

Існують наступні типи міжкімнатних дверей по способу їх відкриття:

  • розпашні двері. Найбільш поширений варіант-звичайнісінька конструкція, при якій двері відкривається при поштовху в одну сторону;
  • двері розсувні. Актуальний варіант для невеликого розміру приміщення з великими дверними прорізами. Реалізується на спеціальних роликах, які дозволяють вільний рух дверного полотна;
  • розкладні. Складаються з декількох половинок, які складаються за принципом «гармошки»;
  • хитні двері.

Перед тим як купити міжкімнатні двері через каталог будь-якої варіант, слід проаналізувати всі можливості приміщення і визначиться з власними уподобаннями.