Які бувають види міжкімнатних дверей 100 см?

  • 21 June 2018 11:29:19

На сьогоднішній день міжкімнатні двері зовсім не обов'язково повинні мати стандартні розміри. Практично кожне виробництво приймає замовлення на виготовлення дверей с розмірами, які вибрали замовники. В залежності від конструктивних ідей, передбачених дизайном інтер'єру клієнта, можна підібрати оптимальний варіант за кольором, матеріалом і параметрами дверей.

Модельний ряд міжкімнатних дверей шириною 100 см

Самий звичний і поширений варіант-Одностулкові і двостулкові розпашні міжкімнатні двері шириною 100 см, які кріпляться на петлі з одного боку дверного проріз. Такі двері можуть бути заскленими, з використанням різних декоративних елементів на стеклах (матові, з однотонним або кольоровим малюнком і інші), або глухими, тобто з суцільним полотном. Перший варіант користується популярністю, оскільки є декоративним доповненням інтер'єру. Друге варіант міжкімнатних дверей шириною 100 см відмінно справляється з ізоляційним завданням, захищає від непотрібних шумів і запахів.


Ще одне рішення – розсувні дверні конструкції. Вони мають невелику вагу і тривалий термін експлуатація. Ширину виробу потрібно регулювати, Мінімальна ширина, з якою стандартно виготовляють двостулкові міжкімнатні двері 40-40 см, максимальна ширина становить 100 см для однієї стулки, але за індивідуальним замовленням можна втілити в життя будь-які побажання.

З яких матеріалів виготовляють міжкімнатні двері?

Міжкімнатні двері шириною 100 см можуть виготовлятися з таких матеріалів:

  • цілісна деревина – найбільш дорогий і надійний матеріал;
  • пластик – має легку вагу, низьку ціну і невисокі показники міцності;
  • алюміній – міцний і надійний;
  • скло – сучасні скляні двері стійкі до ударів, а в разі сильного пошкодження, розпадаються на великі фрагменти, що не представляють небезпеки;
  • МДФ – виробляються в широкому асортименті, мають прийнятну вартість і невеликий вага.

Кожен з матеріалів міжкімнатних дверей 100 метрівки має свої переваги і недостатки. Вони відрізняються не тільки вартістю, але і властивостями: вагою, товщиною, тривалістю терміну служби, стійкістю до механічних пошкоджень (подряпин, ударів). Крім того, при виборі матеріалу важливо визначитися, який з них буде відповідати вашим побажанням за кількома критеріями:

  • міцність;
  • шумоізоляція;
  • дизайн.

Під час проведення ремонту або перепланування, питанням придбання дверних конструкцій слід зайнятися на самому початковому етапі, вибрати матеріал, дизайн, зробити необхідні виміри. Важливо точно визначитися з вибором, наприклад, якщо потрібні двері з ясеня шириною 50 см, купуйте саме їх. Це дозволить запобігти додаткові роботи як перед, так і під час їх установки.