Як вибрати міжкімнатні двері шириною 60 см

  • 21 June 2018 11:47:03

Міжкімнатні двері 60 см в ширину найбільш часто зустрічається в типових квартирах. Великий попит визначає широкий спектр пропозицій, таких конструкцій на сучасному ринок. Тут представлені моделі різних конфігурацій, дизайнерських і колірних рішень. З позначеними габаритами можна знайти двері з різних матеріалів виготовлення та оздоблення: від класичних дерев'яних до сучасних ламінованих і полімерних. У квартирах із застарілим плануванням часто встановлюються міжкімнатні двері шириною 55 см, представленість яких також характеризується різноманітністю.

Ознаки, якими слід керуватися при виборі міжкімнатних дверей шириною 60 см

Існує ряд факторів, які потрібно враховувати при покупці міжкімнатних дверей:

  • стилістичне оформлення та дизайн;
  • колірне рішення;
  • габаритні розміри;
  • конструктивні особливості;
  • матеріал і спосіб виготовлення;
  • метод облицювання.

Всі перераховані параметри впливають не тільки на естетичні характеристики виробу, але і на зручність подальшої експлуатації, затишок і комфорт в приміщенні. Тому, перед тим, як купити міжкімнатні двері 60 см в ширину, потрібно відповідально продумати всі необхідні параметри виробу. Наприклад, в приватних просторих будинках доречніше виглядають дубові двері заввишки 3 метри, невеликі конструкції не здатні підкреслити інтер'єр.

Правила здійснення покупки міжкімнатних дверей

Перед здійсненням вибору виробу слід оцінити приміщення, в якому воно буде функціонувати. Тут відіграють важливу роль такі характеристики як розмір вільного простору, параметри дверного отвору, існуючий рівень вологості. Наприклад, для ванної кімнати більш доречними стануть конструкції з вологостійких матеріал. Деревина ж у вологому середовищі може деформуватися.

В деяких випадках місця для вільного ходу полотна розпашної двері з сосни недостатньо. Тоді, доцільно придбати її аналоги з розсувним або розкладним способом відкривання. Про ширину дверного отвору потрібно подбати ще на етапі чорнових будівельні роботи. Якщо ж габаритні розміри отвору нестандартні слід замовити виготовлення індивідуального проекту.

На вибір способу облицювання першорядно впливають фінансові можливості. Натуральна деревина цінних порід знаходиться у високому ціновому сегменті. Вона бюджетною альтернативою стануть конструкції з МДФ, шпону та інших сучасних матеріал. Самими недорогими вийдуть міжкімнатні двері шириною 60 см, ламіновані або обшиті екошпоном.

Правильний підхід до здійснення покупки і облік всіх деталей дозволять зробити максимально вигідне придбання.