Як вибрати міжкімнатні двері шириною 55 см

  • 21 June 2018 11:45:26

Найчастіше, міжкімнатні двері 55 см в ширину зустрічається в квартирах із застарілою плануванням, саме в санвузлі та кухні. Для більшості сучасних типових квартир більш доречна міжкімнатні двері 60 см в ширину. Незважаючи на нетипові параметри, вузькі полотна також широко представлені в сучасних магазинах. Серед них, можна виділити вироби з різними характеристиками щодо матеріалу виготовлення і облицювання, способу відкривання, колірного рішення і стилістичного виконання. Моделі представлені в різних цінових сегментах, підходять людям з різними фінансовими можливостями.

Види міжкімнатних дверей шириною 55 см, що відрізняються матеріалом виготовлення

Матеріал, використовуваний при виготовленні дверей, визначає якість експлуатації і естетичність виробу. В нинішній час, сучасні технології дозволяють створювати цікаві зносостійкі варіанти з сучасних матеріалів з використанням інноваційних методів. Основні види міжкімнатних дверей з масиву дуба шириною 55 см:

  • дерев'яні – виготовлені з масиву цінних порід деревини. Вироби мають високі показники довговічності та екологічності;
  • обклеєні шпоном – основа виготовляється з недорогих матеріалів. Згодом воно покривається шпоною з цінної деревини;
  • пластикові - зроблені з полімерних матеріалів, поверхня яких імітує малюнок натуральної деревини. Такі вироби мають високу міцність, здатні протистояти волозі;
  • ламіновані - в їх основі лежить дерев'яний каркас, наповнений гофрокартоном або ДСП, обшитий панелями МДФ. Зовнішнім покриттям є плівка з полівінілхлориду, виконує захисну і естетичну функцію;
  • скляні - виробляються зі спеціального скла, що відрізняється ударостійкістю. Прозорі конструкції дозволяють зонувати кімнати, при цьому, візуально не зменшуючи простір.

Типи конструкцій міжкімнатних дверей

На сьогоднішній день можна купити міжкімнатні двері 55 см в ширину, що відрізняються такими конструктивними особливостями:

  • розпашні;
  • розсувні;
  • розкладні;
  • хитні.

Класичні орні двері є простими і надійними у використанні. Спеціальний ущільнювач сприяє їх герметичності, перешкоджає втратам тепла.

Розсувні конструкції використовуються при нестачі простору для вільного ходу дверного полотна. Також широко їх застосування для зонування великих і високих приміщення. У подібних ситуаціях встановлюються розсувні міжкімнатні двері 3 метри у висоту і більше.

Розкладні двері-гармошка складаються зі стулок, з'єднаних шарнірами. Така модифікація дозволяє економити корисну площу.

Хитні вироби можуть повертатися всередину і назовні через існуючої конструкції навіс. Споживачі відзначають зручність функціонування дверей поряд з низьким рівнем герметичності.