Як вибрати міжкімнатні двері шириною 50 см

  • 21 June 2018 11:43:07

Визначатися з вибором міжкімнатних дверей шириною 50 см слід по декількох пунктах. Перш всього, потрібно вибрати тип конструкції. Орні моделі – найзручніший і найзручніший доступний варіант. Вони виробляються з склінням, що дає можливість для втілення дизайнерських рішень в приміщенні завдяки широкому вибору скла з всілякими ефектами (матові, з малюнком, однотонні або кольорові, з візерунками, з акцентами і багато іншого). Глухі міжкімнатні двері шириною 50 см (без засклення) можуть також мати декоративні елементи, фільонки і т. д.

Розпашні вироби можуть бути одностулковими і двостулковими, в залежності від загальної дизайнерської задумки приміщення і побажань замовників. Мінімальна ширина міжкімнатних дверей 40 см, максимально може доходити до 100 см. Для однодверної вироби цей показник мінімум становить 50 см. зазвичай такі вузькі полотна встановлюють в санвузлах, а для міжкімнатного варіанту потрібно використовувати двостулкові міжкімнатні двері по 50 см.

Інший варіант-розсувна конструкція. Вона відкривається не вперед, як Орна, а від'їжджає убік, як двері купе. Вона виготовляється не тільки з легких матеріалів, але і з масиву, економить місце, виглядає стильно і оригінально. Встановлюють такі міжкімнатні двері шириною 50 см і більше.

Матеріали міжкімнатних конструкцій

Наступний пункт – матеріал. Задля виготовлення міжкімнатних дверей використовують:

1.  Цільну деревину – міцний і надійний матеріал, не схильний до подряпин і іншим пошкодження. Має велику вагу, для монтажу такого виробу буде потрібно додаткове кріплення хорошої якості, щоб уникнути деформації конструкція.

2.  Скло – на сьогоднішній день виробляються скляні двері з протиударними властивостями, вони міцні і безпечні навіть в будинках, де живуть діти або літні люди. Якщо ж трапиться так, що двері пошкодилася, вона не розбивається як звичайне скло, а розпадається на великі фрагменти з негострими краями, їх легко зібрати, а головне – це безпечно.

3.  Пластик – самий легкий і недорогий з матеріалів, пластикові двері випускаються в широкому асортименті розмірів, кольорів і конструктивних рішень. При цьому він володіє низькими звукоізолюючими здібностями і легко піддається механічним пошкодження.

4.  МДФ – оптимальне поєднання ціна-якість. Вироби виробляються з екологічних складових, у безлічі варіантів дизайнерських рішень. Цей матеріал давно використовується для виготовлення міжкімнатних дверей, меблів та інших виробів для вдома, і за цей час заслужив довіру замовників і виробників.

Коли оформляти замовлення

Замовляти міжкімнатні двері шириною 50 см потрібно на початкових етапах будівництва або ремонту. Перш, ніж здійснити замовлення, важливо провести необхідні виміри і розрахунки, щоб уникнути додаткових робіт по підгонці отвору до полотна. Краще довірити це професіоналу з досвідом, економія в цьому випадку може привести тільки до зайвих трата.

Щоб отримати додаткову інформацію про вироби, вартості і матеріалах, а також купити міжкімнатні двері з дуба 190 см і вище, потрібно звернутися до фірми-виробника, де можна розраховувати навіть на знижку.