Як правильно поставити ліжко в спальні, або секрети спокійного сну

  • 05 may 2018 14:22:37

Так може рішення проблеми варто шукати в іншому місці? Наприклад, що, якщо ваше спальне місце розташоване в кімнаті не там, де потрібно? І тут справа може бути, як в банальному протязі, який супроводжує місце сну, так в більш глибоких проблемах з циркулюванням потоку енергії (згідно феншуй).

Почнемо з ліжка

Коли ви підбираєте собі спальне місце, естетичне значення об'єкта повинно хвилювати вас тільки в третю чергу, на першому і другому місці зобов'язані бути практичність і зручність. Всі фахівці твердять про те, що бажано, щоб ліжко або диван були в міру жорсткими і краще з ортопедичним матрацом. Стосовно що краще: диван або дерев'яне ліжко - то тут відповісти можете тільки ви. По-перше, це залежить від ваших смаків, а по-друге, від габаритів житлового приміщення. Варто, правда, відзначити, що зараз є маса не менш зручних диванів.

Трохи психології та філософії

Ви напевно ще з дитинства помічали, що набагато затишніше спати в невеликому затишному ліжечку, яка захищена з декількох сторона. Це надавало відчуття надійності і безпеки. Так ось з часом, нічого не змінюється. Тому багато фахівців рекомендують обладнати спеціальну нішу для ліжка, щоб зробити місце для сну трохи відокремленим.

А ось ця рада має одночасно і філософське (феншуй) і практичне підґрунтя. У вченні говориться, що не можна ставити ліжко на одній лінії між вікном і дверима, оскільки рух енергії занадто сильне. Однак це і просто незручно і некомфортно – створюються протяги, підхід до вікна обмежений, та й затишку замало, коли ви знаходитесь навпаки міжкімнатних дверей.

Теж саме можна сказати про ліжка, яка боком щільно пристиковується до вікна. Це фізично не дуже зручне рішення, оскільки шум з вікна і світло можуть постійно будити вас, приносячи дискомфорт.

Яких рішень слід уникати в згідно з ученням і рекомендаціями феншуй:

  • не приставляти ліжко узголів'ям до вікна. Людина перестає відчувати опору і надійність свого становища. Якщо ж іншого виходу немає, найкраще тоді повісити на вікно важкі не серпанкові штори;
  • не можна ставити ліжко по центру кімнати, оскільки ви також не будете відчувати опори, не кажучи вже про марну витрату простору.

Пам'ятайте і про техніку, яку краще розміщувати якомога далі від спального місця, адже її випромінювання може не давати вам спати. Якщо перед сном ви любите читати, краще подбайте про хорошому освітленні і близькому вимикачі, завдяки якому не потрібно буде спеціально вставати для погашення світла. Відмовтеся від важких давлять ковдр і незручних подушок.