Як поставити міжкімнатні двері

  • 25 June 2018 12:12:32

Для кожного з нас будинок – це місце, де можна відчути себе в безпеці і відгородиться від зовнішнього світу. Купуючи будинок або квартиру, кожен прагне зробити її, як можна комфортніше і безпечніше. Робиться ремонт, змінюються вікна, проводка, система опалення-всі деталі ретельно продумуються і перевіряються не по одному разу. Однак є ще один елемент, без якого квартира буде здаватися неповною – двері міжкімнатні. І зараз мова піде не про зовнішні двері-до них особливі вимоги щодо надійності і якість. Є ще один вид дверей – міжкімнатні. Вони, як правило, несуть, швидше, декоративну і естетичну функції, ніж захисну.

Дуже рідко є сенс морочитися з складною системою безпеки, хіба що якщо у вас є вдома кабінет, куди ні в якому разі не повинні проникнути сторонні. Для інших кімнат цілком підійдуть звичайні двері з дерева, пластику і навіть з скла – дизайн вхідних дверей можна вибрати самостійно. Правильно поставити міжкімнатні двері своїми руками нескладно – головне, не боятися і уважно стежити за виконанням кожного кроку.

Поставити самому або ні: ось в чому питання

Виникає питання: як поставити міжкімнатну двері? Можна відповісти словами зі старого анекдоту-найняти людину або зробити сам. Перший випадок здається простіше, але дорожче. До того ж, не факт, що вдасться найняти кваліфікованого робітника. У другому випадку, все буде трохи складніше – доведеться чогось навчитися, перш ніж почати роботу, але зробивши це, ви зможете не тільки дізнатися, як правильно поставити міжкімнатні двері своїми руками, але і як відбувається заміна міжкімнатної двері з сосни в квартирі. Це знання буде вкрай корисно в подальшому, коли захочеться змінити дизайн інтер'єру або просто полагодити ці меблі.

Як поставити міжкімнатні двері самостійно

ДО процесу інсталяції цього елемента інтер'єру потрібно поставитися з усією ретельністю – чим якісніше буде виконана установка, тим довше вам прослужать ці двері. Якщо говорити про покрокової інструкції установки міжкімнатних дверей своїми руками, то можна поділити її на кілька основних етапів. Це:

  • монтаж петель кріплення;
  • установка замків, клямок і т. д.;
  • монтаж дверної коробки;
  • установка планки добору;
  • установка наличників.

Як правило, при покупці дверного комплекту клієнт отримує набір інструкцій, як поставити двері міжкімнатні самому. Виробник зобов'язаний попередити – при недотриманні цих інструкцій або при неправильному виконанні її кроків виробник має право відмовити в гарантійній заміні товару. Уважно вивчайте керівництво до дії при покупці, щоб не опинитися в незручній ситуації потім.