Індивідуальний підхід: міжкімнатні двері не як у всіх

  • 27 June 2018 10:41:47
У минулому столітті стандартизація в будівництві досягла небувалого рівня. Досить подивитися на будівлі, зведені під другій половині минулого століття, особливо в житловому секторі, щоб переконатися в цей. Безликі п'яти - і дев'ятиповерхові будівлі, стандартні вікна, міжкімнатні двері з клеєного бруса і ДСП предмети меблювання, навіть стали об'єктом насмішок, що відбилися в культовому фільмі відомого радянського режисера.

Переваги замовлення полотен за індивідуальними вимірами

До великої радості любителів оригінальності, ці часи канули в Лету, і сучасні ексклюзивні проекти вимагають таких же нестандартних підходів до всіх конструкцій, що використовуються при будівництві комфортного і затишного житла. Вже далеко не рідкість і замовлення міжкімнатних дверей з дуба за індивідуальним замовленням, оскільки архітектори не стримують політ своєї фантазії, мотивовані реплікою замовника «хочу щось таке...».

дверні прорізи набувають не тільки нестандартні розміри, але і абсолютно химерні форми, які все більше видаляються від стандартних прямокутників. Саме тому міжкімнатні двері на замовлення за індивідуальними розмірами і ескізами стають невід'ємною частиною будівництво. Особливо це характерно для котеджів і заміських будинків, але і в багатоквартирних будинках є де розгулятися фантазії дизайнерів.

Як правило, клієнт, який бажає замовити виготовлення полотен, розраховує на:

  • точну відповідність розмірів і форми;
  •  висока якість використовуваних матеріалів;
  • естетично привабливий вигляд;
  • стильове збіг з елементами інтер'єрного дизайну;
  • довговічність і надійність міжкімнатних дверей з індивідуальними параметрами;
  • гарантію ексклюзивності виробу.

Саме ці пункти і характерні в тому випадку, якщо міжкімнатні соснові двері індивідуального виготовлення створюються в умовах високотехнологічного виробництва за участю досвідчених і кваліфікованих майстер.

Особливості встановлення дверей, створених за індивідуальними розмірами

Важливим моментом після виготовлення міжкімнатних дверей за індивідуальними розмірами є їх установка. І тут слід бути до кінця послідовними: бажано, щоб монтажні роботи здійснювали фахівці підприємства, що виготовило полотна. В цьому випадку огріхи, виявлені в процесі установки, технологічний шлюб або пошкодження під час транспортування будуть усунені виробником автоматично, без так званого «переведення стрілок». Наявність в активі виробника таких пунктів, як двері міжкімнатні, одностулкові, купе, нестандартних розмірів і форм, говорить про те, що чим ширше асортимент продукції, що виготовляється, тим більше знають і досвідчені фахівці працюють на виробництво.