Елітні міжкімнатні двері

  • 25 June 2018 13:18:35

Елітна міжкімнатні двері, яку ще називають люксовими, зможуть без праці перетворити кімнату. Так як перше, що бачать гості, заходячи в будинок, – двері, можна з упевненістю сказати, що люксові вироби стануть справжньою гордістю для господарів будинку.

Різноманітність конструкцій елітних дверей

Зараз існує величезна кількість вітчизняних та іноземних виробників, які пропонують купити елітні міжкімнатні двері на будь-який смак в Києві. Типи конструкцій теж різні, так як призначені для монтажу в різних будинках і квартирах. Існують такі різновиди:

  • розпашні. Вони прості в використанні, так як розкриваються в одну певну сторону. Зазвичай йдуть ці двері з масиву дуба та іншими компонентами кріплення;
  • маятникові. Схожі на орні, але у них є головна відмінність – розкриваються в обидві сторони;
  • складні. Дана конструкція складається як гармошка або книжка;
  • телескопічні. Об'єднані між собою за допомогою окремого механізму тому, коли двері відкриваються, його стулки накладаються одна за іншу.

Матеріали

У виготовленні елітних міжкімнатних дверей використовують дорогі і зносостійкі матеріали. В процесі виготовлення застосовують сучасну техніку і розробки, і, звичайно ж, ручну роботу.

Особлива увага приділяється декору вироби, тому в процесі виготовлення допомагають дизайнери і декоратори, створюють унікальну і неповторну продукцію.

Для виконання елітних міжкімнатних дверей в Україні використовуються:

  • деревина. В основному застосовується бук, кедр і дуб. Вони відмінно обробляються і відрізняються своєю міцністю. Дуже красиво виглядають дерев'яні вироби з вітражами, а також з різьбленими деталями ручної роботи;
  • метал. Досить часто використовується для виробництва люксових дверей. Використовуються легкі метали, які можуть протистояти корозії. Найбільш поширеними вважаються вироби зі сталі, титану та алюмінію;
  • металопластик. Цей матеріал абсолютно нетоксичний, легкий і безпечний. Має безліч колірних рішень;
  • скло. В цьому випадку воно може бути фактурним, матовим, загартованим, тонованим і з дзеркальним ефектом.

Такі двері виглядають розкішно і зі смаком. Можуть бути міжкімнатні двері купе і нестандартних розмірів, тоді ціна моделі буде набагато вище звичайної.

Елітні міжкімнатні двері можна замовити через інтернет магазин, попередньо переглянувши фото і ціни на сайті. Але не всі зможуть зважитися на таку покупку, тим більше за досить велику суму, тому багато хто воліє по-старому ходити в магазини або салони елітних міжкімнатних дверей.