Елітні дерев'яні двері

  • 18 June 2018 14:03:23

Сучасні ринки представляють нашій увазі широкий асортимент різних дверних конструкцій, виготовлених з натурального дерева, які відрізняються зовнішнім виглядом, довговічністю, вартістю, якістю і багатьом іншим. Особливої уваги заслуговують елітні дерев'яні двері, аналогів яким немає ні в одному магазині, оскільки їх виготовляють на замовлення, з урахуванням особистих побажань клієнта.

Встановивши дверну конструкцію, яка відноситься до категорії елітних, можна не переживати про безпеку членів сім'ї. Крім того, пошкодити її також вкрай складно, оскільки вона відрізняється найвищою міцністю. Що стосується зовнішнього вигляду, то такі дверні конструкції точно не залишаться непоміченими: вони навіть через роки експлуатації виглядають шикарно і не втрачають свою дорожнечу.

Особливості виготовлення елітних дверей

Елітні – це двері з дерева, виготовлені за найвищими стандартами якості. Для їх виробництва використовуються благородні породи дерева, такі як дуб, клен, ясен. Можна також придбати більш дорогі моделі, виготовлені з червоного дерева, або інших екзотичних порід. Під час виготовлення, на кожному етапі майстри пильно стежать за всіма деталями, не випускаючи з уваги навіть самі маловажні моменти. Перед початком роботи, фахівці обробляють деревину спеціальним методом, що надає їй еластичності і міцність.

Для виробництва соснових міжкімнатних дверей, або вхідних конструкцій, які відносяться до VIP класу, використовуються тільки високоякісні дошки, що не мають сучків і тріщин, або інших, навіть не мають особливого значення дефектів, оброблених по спеціальної технології. Завдяки цьому, готові вироби служать набагато довше, не втрачаючи своїх технічних характеристик і зовнішнього вигляду.

Вартість елітних дверей

Як правило, вартість елітних дверей завжди трохи вище звичайних, проте вона цілком компенсується високими експлуатаційними характеристиками. Крім того, встановивши таку конструкцію, власник отримує унікальну деталь інтер'єру, яку просто неможливо повторити, тому що вона має унікальний візерунок, вироблений природою. Високі ціни елітних дерев'яних дверей компенсуються такими перевагами:

  • висока якість;
  • довговічність;
  • унікальний дизайн;
  • висока стійкість до вологи;
  • високі звукоізоляційні якості;
  • високі теплоізоляційні якість.

Крім того, встановивши такі конструкції, немає необхідності думати, як оновити дерев'яні двері, оскільки їх зовнішній вигляд не втрачається тривалий час, і вони прекрасно впишуться у будь-який стиль інтер'єру.

Елітні дверні конструкції вважаються вельми дорогими виробами, і деякі не можуть дозволити собі їх набути. Однак в порівнянні з більш дешевими моделями, в процесі експлуатації вони цілком виправдовують свою вартість з роками, оскільки тривалий час не потребують ремонту або заміни.