Двері зі світлого дуба в інтер'єрі: види і дизайн

  • 19 June 2018 11:04:01

Двері з світлого дуба відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Натуральні матеріали з давніх часів відрізнялися якістю і довговічністю. Деревина здатна витримувати різкі перепади температури, відмінно витримують вологість і стійкі до механічних навантажень. Крім цього, дверні полотна володіють відмінними шумо - і теплоізоляційними характеристиками.

Види дверей

У наш час виробляють кілька видів міжкімнатних полотен. Наприклад, роблять двері з масиву деревини (цільні) або каркасні. Другий варіант коштує дешевше, так як сам каркас виробляють з недорогих порід деревини, а ось обробка дверей - вже з масиву кольору світлий дуб. Перший варіант є більш практичним, міцним і надійним.

Можна купити міжкімнатні дубові двері зі світлого дуба з лакофарбовим покриттям або ж без нього. Вироби, покриті лаком, довше зберігають свої естетичні властивості, вони практичні і більш надійні. Також не варто забувати, що міжкімнатні дверні полотна зі світлого дуба повинні відповідати інтер'єру.

Вироби з світлого дуба в інтер'єрі

Деревина золотисто-коричневого кольору виглядає аристократично і розкішно. Така перегородки відмінно виглядають в інтер'єрі, оформленому в класичному стилі. Міжкімнатні дверні полотна різноманітні, їх декорують:

  • вставками з скла або дзеркалами;
  • різьбленими елементами;
  • шпоном світлий дуб;
  • орнаментами або нанесеними малюнками.

Також різноманітна і палітра відтінків світлого дуба. Двері часто піддаються фарбування, завдяки чому з'являється велика гамма відтінків. Це дозволяє підібрати перегородки під будь-який інтер'єр кімнати. Варто пам'ятати, що двері з дуба світлих тонів будуть краще виглядати зі світлою підлогою. Якщо підлогове покриття темних кольорів, то слід підбирати двері міжкімнатні з чорного дуба.

Розглядаючи Фото дверей зі світлого дуба можна побачити все розмаїття забарвлень і декору. Це допоможе підібрати колір виробів під забарвлення підлогового покриття. Краще все, щоб ламінат на підлозі хоча б трохи відрізнявся за кольором від дверей, невеликий контраст дозволить відокремити дубові вироби і акцентувати на них увага.

Двері з темного дуба або світлого стануть відмінним вибором для ванної кімнати або спальні. Виріб масивів деревини впишуться в будь-який інтер'єр, вони довговічні і надійні, стійкі до вологи і постійної зміни температурного режиму. Але є у них і свої мінуси:

  • вимагають особливого догляду з використанням спеціальних засобів для обробки;
  • вимагають дбайливого поводження;
  • з-за великої ваги деревини дуба, двері з цього матеріалу можуть бути тільки розстібний.

Якщо ви вирішили купити двері, то слід заздалегідь визначитися з моделлю, розмірами і декор.