Двері з темного дуба в інтер'єрі: плюси і мінуси

  • 19 June 2018 11:24:18

Натуральні матеріали в інтер'єрі завжди виглядають естетично і шикарно. Міжкімнатні двері з темного дуба цінуються високо. Таким відтінком володіє тільки морений дуб, який, на жаль, у виробництві дверей практично не використовують, тому виробники імітують цей колір за допомогою фарбування спеціальними екологічно чистими речовинами. Двері міжкімнатні з золотистого дуба та інших натуральних матеріалів мають не тільки гарний вигляд, вони до того ж мають високою міцністю, звукоізоляцією, зберігають тепло і стійкі до перепадів температури і вологості.

Плюси виробів з темного дуба

Завдяки фарбування натуральних матеріалів можна домогтися великої палітри відтінків, починаючи з темно-сірих кольорів і закінчуючи чорно-коричневим. Конструкція дверного полотна також може бути різноманітною, від орних до розсувних перегородка. Міжкімнатні двері з темного дуба відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, судячи з фото. Вони відрізняються від інших полотен:

  • ефектним зовнішнім виглядом;
  • великим кількістю відтінків;
  • їх можна декорувати різними елементами;
  • своїми теплоізоляційними властивостями;
  • стійкістю до підвищеної вологості, змін температури навколишнього середовища і механічних впливів;
  • тривалим терміном служби;
  • збереженням первісного вигляду протягом багатьох років.

Вибираючи вироби з натуральних матеріалів, будь це міжкімнатні двері з дуба або ясена, ви завжди зробите правильний вибір, адже це надійне і довговічне сировина, здатна прослужити довгі роки без реставрації.

Різноманітність квітів дверей з темного дуба порадує кожного, адже завдяки цьому, вони впишуться практично в будь-який інтер'єр.

Мінуси дверних полотен з натуральних матеріалів

Як і будь-який матеріал, натуральна деревина має свої мінуси.

1.  Ціна дверей з масиву темного дуба висока. Така вартість обумовлена тим, що сам матеріал має дуже велику вагу, його важко обробляти, а двері з дуба складно встановлювати без наявності певних навичок та інструментів.

2.  На темній деревині завжди помітні подряпини, тріщини та інші дефекти, які можуть усунути тільки професіонали.

3.  Складності у догляді. Якщо в перший час досить звичайної протирання двері м'якою ганчіркою, то з часом доведеться використовувати спеціальні засоби, які будуть надавати полотну блиск.

Двері з темного дуба відмінно виглядають в інтер'єрі, в якому присутні темні елемент. Гармонійно виглядає затемнений підлогу, правда, відтінки повинні трохи відрізнятися, створюючи контраст. Найкраще, якщо в інтер'єрі будуть бути присутнім елементи з натурального дерева.