Двері з натурального дерева

 • 18 June 2018 13:55:22

Сучасні дизайнери інтер'єру не перестають нас дивувати новими рішеннями, придумуючи все нові і нові стилі дизайн. Однак не змінюється з роками одне – матеріал, з якого виготовляються деталі інтер'єру в різних стилях і дизайнах.

Переваги дверей з дерева

Дерево – це найкращий матеріал, використовуваний для виготовлення меблів, дверей, вікон, для будівництва і багато чого інший. Особливо популярними з часом стають двері з натурального дерева, оскільки вони мають ряд переваг перед виробами з інших матеріал. Таким чином, деревина володіє наступними перевагами:

 • екологічна чистота;
 • доступність;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • легкість обробки;
 • довговічність;
 • безпека;
 • вологостійкість.

  і це тільки найосновніші гідність. Виготовлені з натурального дерева міжкімнатні двері мають високими технічними характеристиками, відмінними звукоізоляційними і теплоізоляційними якостями, прекрасно поєднуються з дерев'яними меблями та іншими елементами інтер'єру.

  Від чого залежить вартість дверей з натурально дерева

  Питання вартості товару є одним з найбільш важливих для більшості покупців, тому перед тим, як купити дверну конструкцію, слід вивчити критерії, від яких може залежати їх вартість. Як правило, в першу чергу ціна дверей з натурального дерева залежить від породи деревини. Вироби можуть бути виготовлені з дуба, клена, елітних порід дерева, або з більш дешевої деревини, такий як сосна або осика. Виготовлення дерев'яних дверей відбувається за різними технологіями, відповідно, це також може вплинути на їх вартість.

  Купити двері з натурального дерева можна в готовому вигляді, або замовити індивідуальне виготовлення, в залежно від чого може коливатися їх вартість. Крім того, велике значення має і країна виробництва. Однак дані критерії лише побічно впливають на ціни, тому вони рідко враховуються. У той час пряме відношення до вартості має призначення дверних конструкцій, а також спосіб їх відкривання.  Таким чином, ціна міжкімнатних дверей з натурального дерева буде трохи нижче вартості вхідних конструкцій, однак може коливатися в залежності від того, як вони будуть відкриватися: нарозхрист, гармошкою, або іншим способом. Ціна елітних дверей з ясена завжди буде високою, оскільки для їх виготовлення використовуються кращі матеріали, якісна фурнітура та інші деталі найвищої якості.

  Важливо відзначити, що придбати дверну конструкцію високої якості, яка буде довговічною, мати хороші технічні характеристики і відмінний зовнішній вигляд можна недорого, якщо вона буде виготовлена з деревини. Однак багато що залежить і від породи дерева, тому купуючи дерев'яні двері, не варто економити, вибираючи дешевий матеріал, а краще віддати перевагу більш міцній деревині.