Двері з масиву вільхи

  • 22 June 2018 11:37:27

Приступаючи до оновлення свого житла, більшість з нас стикається не тільки з пошуком красивих шпалер, а й з оформленням дверних прорізів. Підбираючи закриває їх полотно, потрібно звернути увагу на гармонійність його поєднання із загальним інтер'єром, стилістикою, меблями, колірним рішенням і, звичайно, призначенням приміщення. Найбільш безпрограшний варіант в більшості випадків-це двері з масиву вільхи, які мають масу переваг і переваг в порівнянні з виробами з інших порід деревини.

Чому масив вільхи – це кращий вибір?

Оцінюючи переваги дверей міжкімнатних з масиву вільхи, варто окремо відзначити їх гарну вологостійкість, тобто встановивши таке полотно на вході в кухню, вам не доведеться переживати про те, що воно покоробиться від парів або вологості повітря.

Другий безперечний плюс – унікальність складу. Як виявилося, саме в цій породі деревини міститься найбільша кількість дубильних речовин, які виділяються в процесі експлуатації, сприяючи створенню унікального мікроклімату, корисного для здоров'я домочадців. Крім того, дерево відрізняється мінімумом всіляких смол. Тому відмінним рішенням стане купити двері з масиву вільхи для спальні, дитячої, ну і для всіх житлових приміщень.

Третя особливість - природна краса дерева. Тому можна купити міжкімнатні двері з масиву дуба незабарвлені покрити поверхню лаком, і полотно стане неймовірно прекрасним, підкорить будь-якого своєю вишуканістю, розкішністю, ефектними відблисками.

Судячи за відгуками, двері з масиву вільхи багато хто воліє і з причини безпека. Справа в тому, що вільха не чадить в разі загоряння і не виділяє шкідливих для організму речовин, до речі, російську лазню століттями топили дрівцями саме з вільхи.

Ще одна важлива особливість – це ціна. Йдеться про поширену породу дерева, не відноситься до екзотичних або цінним, тому замовлення міжкімнатних дверей з масиву сосни або полотен для вхідних груп обійдеться вам недорого. Вартість їх цілком доступна.

Отже, вибір на користь дверей з вільхи, це гарантія:

  • міцності;
  • надійності;
  • довговічності;
  • естетичності;
  • екологічності;
  • створення умов максимального комфорту в будинку.

Де краще купити двері з масиву дерева?

Якщо ви остаточно вирішили купити двері міжкімнатні з масиву вільхи, то пора подумати про те, як це найкраще зробити. Ідеальний варіант – інтернет-магазин. У ньому представлений широкий асортимент товару, переглянути електронний каталог можна, зручно влаштувавшись в кріслі в будь-який зручний час, тобто їхати нікуди не доведеться. Фотографії та описи допоможуть визначитися з вибором, але найбільший плюс такої покупки – ціна питання, адже на інтернет-ресурсі вона завжди на порядок нижче, ніж в торговому павільйоні.