Двері з масиву сосни незабарвлені: в чому секрет їх популярності

  • 22 June 2018 11:23:01

Незабарвлені дерев'яні двері з масиву сосни - це справжній тренд сезону! Саме їм віддають перевагу багато, приступаючи до оформлення внутрішніх приміщень свого житла. І якщо ви теж стоїте на порозі ремонту, то на цей варіант для облаштування дверних прорізів слід звернути особливу увагу.

Переваги вибору масиву сосни

Для початку уточнимо, чому будь-який фахівець в першу чергу вам порадить купити незабарвлені двері з масиву ясена. Справа в тому, що мова йде про натуральне і екологічно чистому матеріалі, основа якого – справжнє дерево (це може бути дошка, брус), але не стружка і відходи. Деревина не тільки безпечна, а й дуже корисна людському організму, вона виділяє ароматні смолисті речовини, заряджає позитивною енергетикою, живить його силою. В будинку, обробленому деревом, панує особлива атмосфера і сприятливий мікроклімат, робить проживання в ньому максимально комфортним, спокійним, приємним.

Чим виграють незабарвлені моделі

Вишуканість нефарбованих дверей з масиву сосни в тому, що вони виглядають естетично і привабливо без будь-яких прийомів або обробок. Матінка-природа сама потурбувалася про вишуканість і ідеальну красу сосни, нагородивши породу унікальною текстурою, все, що залишилося людині – надати потрібну форму виріб. Якщо ж ви хочете прикрасити свій будинок чимось фантастичним і казково привабливим, то просто виберіть нефарбовані міжкімнатні двері з масиву сосни і розкрийте лаком, який змусить деревину переливатися і грати загадковими відблисками. У моді також фільончасті моделі.

Можна окремо зазначити, що стоїть міжкімнатні двері розсувні з масиву сосни недорого, а при цьому володіє масою переваг:

  • ефектна і красива;
  • практична і не вимагає складного догляду (досить просто змахнути пил або протерти місця забруднень вологою ганчірочкою);
  • універсальна (чудово підходить для спальні, вітальні, дитячої);
  • безпечний для алергіків;
  • наповнює будинок затишком, теплом і комфорт.

Кілька важливих моментів про властивості сосни

Ціни на незабарвлені двері з масиву сосни від виробника нижче, ніж на вироби з таких порід як дуб, ясен. Це пов'язано виключно з цінністю деревини і її експлуатаційними якостями. Сосна-це відмінна і надійна основа, але по міцності і стійкості до навколишніх факторів (вологи, перепаду температур) вона поступається дубовим виробам. Масив її більш гігроскопічний, він вбирає і довго утримує вологу, що може призвести до набухання і деформації, тому не бажано ставити такі двері в лазні, санвузлі, а для інших приміщень вона стане ідеальним вибором.

Вирішивши купити двері з масиву сосни незабарвлену, покрийте її лаком, який не тільки додасть полотну вишуканості і пишноти, а й забезпечить захист деревині, тоді вона прослужить вам багато десятиліть, не втративши своєї привабливість.