Двері з масиву сосни

  • 22 June 2018 11:41:23

Двері - незамінна частина будь-якої будівлі, житлового або нежитлового приміщення. Роблячи ремонт, чимало часу йде на вибір міжкімнатних дверей. Адже без такої структурної одиниці, як двері, не вдасться повністю завершити ремонт, зробити будинок більш затишним і красивим. Існує велика кількість різноманітних варіацій дизайну дверей, які виготовляються з самого різного матеріалу. Особлива увага приділяється дверям з масиву дерева. Все тому, що вони відрізняються надійністю, високою якістю, довговічністю і прекрасним зовнішнім виглядом.

Дерев'яні двері з масиву сосни: переваги та недоліки

Роблячи ремонт або невеликі зміни в інтер'єрі, чимало часу йде на пошук потрібних матеріалів, на визначення колірної гами і на інші дрібниці. Але для того щоб зробити хороший ремонт, потрібно вибрати виробника, який може гарантувати відмінний якісний результат. Вибір двері-теж є важливим етапом в плануванні дизайну. Відмінним варіантом для житла є міжкімнатні двері з масиву сосни. Розглянемо докладніше плюси і мінуси таких дверей:

  • невисока вартість. Оскільки такий вид дерев росте у великих кількостях, це значно знижує його ціну;
  • екологічність. Дерев'яні вироби сосна є екологічно чистими і противоаллергенными, з-за їх природного походження не несуть в собі загрозу для здоров'я;
  • мають відмінні звуко - та теплоізоляційними властивостями;
  • гарний зовнішній вигляд.

Дерев'яні двері з масиву сосни можна обробляти будь-якими способами, це говорить про те, що будь-який вподобаний дизайн можна зобразити на поверхні виробу.

ДО жаль, такий вид дерева має і свої негативні сторони – вбирає вологу і має підвищену сприйнятливість до високих температур, тому, якщо ви вирішили купити двері з масиву сосни, то відмінним варіантом для її розташування залишиться місце, в якому відсутня волога, так вони прослужать довше.

Відмінним варіантом буде придбати двері з клеєного масиву сосни, вони мають позитивними характеристиками і порадують вас набагато довше.

Двері з масиву сосни глуха володіє такими якостями: зручність, довговічність, відмінний дизайн, простота догляду.

Зверніть увагу:

Перед купівлею вхідних дверей варто уважно поставитися до вибору виробника, адже від цього залежить якість виконаної роботи, подивитися відгуки робіт компаній, займаються виготовленням дерев'яної продукції, ознайомитися з фото, розташованими на сайтах організацій. І тільки після розгляду, визначитися з вибором.