Двері з масиву під покраску

  • 22 June 2018 11:40:21

Двері з масиву дерева користуються в сучасному світі великим попитом, адже вони не тільки красиві, але відрізняються надійність. Масив - дуже якісний і екологічно чистий матеріал, не викликає алергій і загострень хронічних захворювань. Характерна риса таких виробів є те, що вони володіють хорошою вологостійкістю, атмосферостойкостью і зносостійкість, тому їх можна використовувати і як міжкімнатні двері, і зовні.

Переваги дверей з масиву

Двері завжди є важливою складовою будь-якого ремонту, невід'ємною частиною інтер'єру. Тому, важливо, щоб двері не тільки мали гарний зовнішній вигляд, але і володіла позитивними властивостями, такими як надійність, стійкість. Двері з масиву під фарбування володіють відмінними характеристиками, що робить їх лідером серед продажів:

  • екологічна чистота. Деревина – природний матеріал, тому на сто відсотків чистий. Все залежить від виробника, і речовин, якими обробляються двері;
  • відмінний зовнішній вигляд – двері з такого матеріалу відмінно вписуються в будь-який дизайн, їх можна з легкістю пофарбувати, пофарбовані також прекрасно виглядають. Оскільки деревину можна обробляти різними способами, це дозволяє створювати самі різні форми поверхні;
  • міцність. Вироби з дерева відрізняються надійністю, тому при правильному догляді, прослужать десятиліття;
  • роботи з масиву володіють високою звукоізоляцією і теплоізоляцією.

Функціональні властивості дерев'яних виробів залежать від породи дерева, з яких вони виготовлений. Перш ніж придбати міжкімнатні двері з масиву під фарбування, варто особливу увагу приділити вибору компанії, яка буде займатися їх виготовлення. Від цього залежить, скільки двері прослужить, чи буде вона безпечний.

Існує багато різновидів деревини, з якої виготовляють дерев'яні вироби, до ним відносять двері з масиву сосни, дуба, горіха, вільхи-види, які є більш поширеними серед інших.

Міжкімнатні двері з масиву сосни

Хорошим перевагою міжкімнатних дверей з масиву сосни є те, що вони мають доступну ціну. Самі двері з сосни володіють недостатньо хорошими достоїнствами, але, якщо купити дубові двері з клеєного масиву, вони довше прослужать, порадують вас надійністю і відмінною якістю.

Двері можна виготовити з будь-якої деревини, яка володіє не найкращими властивостями, зазвичай цим користуються недобросовісні виробники, надаючи їм різні колірні відтінки, видаючи їх за кращі породи дерев, тому потрібно купувати дерев'яні вироби тільки в перевірених компаніях.