Двері з масиву незабарвлені: який породі дерева віддати перевагу

  • 22 June 2018 11:29:58

В пошуках самого безпрограшного варіанту для облаштування будинку зверніть увагу на двері з масиву незабарвлені. Вони ідеально підійдуть для будь-якого випадку, адже цьому сприяє природна краса дерева: досить покрити поверхню лаком і полотно заграє дивовижними переливами, підкорить будь-якого своєї вишуканістю і розкішністю.

Огляд варіантів деревини для нефарбованих дверей

Сьогодні вибір дверей дерев'яних нефарбованих з масиву величезний, для них використовуються різні породи деревини, і, потрапивши в магазин, покупець починає плутатися в цьому достатку. Тому розібратися з найпоширенішими варіантами і їх особливостями бажано до покупки.

1.  Сосна.

Якщо ви вирішите купити двері з масиву сосни незабарвлену, то виграєте в першу чергу у фінансовому плані. Дана порода не вважається цінною або рідкісною, тому є недорогий. Її виділяє естетичність, екологічність, дивовижна краса структури. Водночас добре відомі два мінуси – м'якість і гігроскопічність, що погіршує характеристики. Проте сучасні виробники справляються з цими проблемами, все частіше пропонуючи не цільну, а клеєну сосну, яка за рахунок різного напрямку волокон стає дуже міцною.

2.  Вільха.

Двері міжкімнатні з масиву вільхи відрізняються більш високою вологостійкістю, ніж соснові, плюс, в цій породі дуже багато дубильних речовин, які виділяючись, роблять мікроклімат цілющим і особливо корисним для людини. Вони підходять для будь-яких приміщень.

3.  Дуб.

Незабарвлена міжкімнатні двері з масиву дуба - це без перебільшень розкішний і кращий вибір. Дубові вироби самі добротні, міцні, довговічні, не бояться впливу зовнішніх факторів (вологи, температури, ультрафіолетових променів), не коробляться і не деформуються, ідеально зберігають тепло і свою презентабельність століття. На них найвища ціна, але вона того варта. Варіант підходить і для вхідних груп, і для міжкімнатного оформлення.

4.  Ясен.

Це дивовижна порода, яка за показниками міцності і надійності практично наздогнала дуб, але за вартістю трохи нижче. Володіє всіма кращими якостями, властивими натуральній деревині.

5.  Горіх.

Це тверда, міцна, важка порода. Вона не рідкісна і не входить в категорію цінних, тому за вартістю такі вироби доступні всім бажаючим. Водночас у горіха красива і своєрідна текстура, здатна стати прикрасою будь-якого будинку. Крім того, горіхова поверхня краще за всіх полірується.

Пара важливих порад для покупки

Обирайте не тільки модель, звертайте увагу на те, яким представлені виробником незабарвлені розсувні двері з масиву. Важливо, щоб він міг гарантувати якість своєї продукції, тобто поцікавтеся його репутацією.

Якщо потрібно заощадити, то не варто це робити на якості. Краще купити двері незабарвлені з масиву надійної породи дерева у фірмовому інтернет-магазині, де ціна завжди нижче.