Двері з масиву на замовлення

  • 22 June 2018 11:08:31

В облаштуванні інтер'єру, якщо звичайно ви бажаєте зробити своє житло максимально затишним, комфортним, стильним, атмосферним і викликає тільки позитивні емоції, потрібно приділяти увагу кожній дрібниці, а тим більше вибору дверних конструкція. Ідеальним варіантом стануть дерев'яні двері з масиву під замовлення, і це не "данина моді", а грамотне і обгрунтоване рішення.

Переваги вибору виробів з масиву дерева

Сучасний ринок переповнений виробами з самих різних матеріалів: можна замовити елітні моделі з цінних порід деревини, а можна заплатити в кілька разів менше і обмежитися дешевим замінником (зробленим з пиломатеріалів або ПВХ). Незважаючи на це, двері дерев'яні є безперечним лідером продаж.

Кажучи про масив, виробник звертає увагу на те, що для виготовлення конструкції використано на 100% природну сировину, тобто дошки, панелі, бруси безпосередньо з натурального дерева. Тут немає включень у вигляді деревних відходів, стружки, пилу.

Дерево виділяє корисні речовини, здатне «дихати» і забезпечувати мікроциркуляцію тим самим створюючи в приміщенні унікальний клімат, корисний для людського організму, що не викликає алергічних реакцій. Саме тому для спалень і дитячих кімнат слід вибирати тільки міжкімнатні двері з масиву сосни, адже спокійний і міцний сон – це запорука здоров'я!

Двері міжкімнатна під замовлення з масиву-це гарантія того, що ви купуєте виріб:

  • екологічне;
  • довговічне;
  • міцне;
  • з відмінною звукоізоляцією;
  • яке відрізняється стильністю і вишуканістю зовнішнього вигляду. Модель стане не просто функціональним елементом, а справжньою окрасою вашого інтер'єру.

Переваги виготовлення моделей на замовлення

Тепер поговоримо про переваги виготовлення дверей з дуба на замовлення. В першу чергу замовник виграє за рахунок того, що отримує ідеально підходить йому виріб: чудово відповідне інтер'єру, розмірам і формам. Це відмінний варіант для тих, у кого вийшов нестандартний дверний отвір, адже двері з масиву на замовлення будуть виготовлені саме під Ваш ПРОСТІР, плюс, виявляться саме такої форми, як вам потрібно (наприклад, не прямокутної, а округлої, як арочні склепіння).

Переважна особливість замовлення дверей міжкімнатних з масиву полягає в індивідуальності дизайну. Дизайнер зможе запропонувати цікаву модель під потрібний інтер'єрний стиль приміщення: модерн, мінімалізм, кантрі, лофт або будь інший. Крім того, замовні конструкції виготовляються з різних порід деревини, відрізняються колірними рішеннями, фактурою, їх можна замовити такими, які будуть гармонійно поєднуватися з кожною деталлю і витримувати загальну концепцію інтер'єру. Ідеальним доповненням до них стане високоякісна фурнітура, скла, елементи декору.