Двері з масиву дуба: в чому їх переваги?

  • 22 June 2018 11:07:34

Двері з масиву дерева - це одне з найкращих рішень, яке тільки можливо прийняти, займаючись облаштуванням власного удома. Кожен господар мріє зробити своє житло затишним, комфортним, особливим і привабливим, а натуральне полотно, використане для дверей, легко втілить в життя всі перераховані вимоги, тим більше, якщо, роблячи вибір, ви віддасте перевагу дубу.

Чому такий високий попит на двері з масиву дуба

Дубові двері задовольняють запити навіть самих досвідчених покупців. Цей матеріал століттями доводив свою міцність і надійність, і сьогодні є чимало зразків того, як простоявши кілька сотень років, вироби не втратили своєї вишуканості і привабливості. Сьогодні ці елітні моделі підкреслюють статусність господарів, роблячи інтер'єр виразним і стильним.

Дуб – це саме та порода деревини, яка дозволяє без додаткових "премудростей" створити унікальні і дуже красиві вироби. Навіть незабарвлена міжкімнатні двері з масиву виглядає ефектно і презентабельно, адже дуб відрізняється найкрасивішим деревним малюнком, який стане своєрідним окрасою будь-якого житла.

Ще один серйозний плюс – вологостійкість. Якщо мова йде про приміщення з підвищеною вологістю, наприклад, для російської лазні, санвузла, кухні, то кращим рішенням буде купити двері з масиву дуба. Цей вид дерева не боїться перепадів температур, стійкий до вологи, він не деформується і не розбухає під впливом водяної пари.

Дубовому масиву не страшні шкідники і грибок. Справа в тому, що ця деревина виділяє особливі смоли і ефірні масла, які не до смаку комахам-шкідникам, саме тому на поверхні дубових виробів не утворюється цвіль, немає пошкоджень від грибка і шкідників.

Отже, вирішивши замовити двері з масиву дуба від виробника, покупець гарантовано отримує виріб, що відрізняється:

  • чудовими зовнішніми даними;
  • вишуканістю і солідністю;
  • міцністю і надійністю;
  • екологічністю і безпекою для здоров'я людини;
  • стійкістю до впливу зовнішніх факторів;
  • прекрасними тепло - і звукоізоляційними якостями.

Як отримати унікальну модель за низькою ціною

Сьогодні модельний ряд дверних конструкцій вражає своєю різноманітністю, можна купити стандартні лінії, а можна вибрати двері вхідні з масиву на замовлення, в цьому випадку виготовлення передбачає нестандартні розміри, колірні варіації, оригінальні дизайни і зміни форм.

Дуб є цінною породою деревини, тому його вартість завжди висока. Але тим, хто прагне зробити покупку за найбільш доступною ціною дверей вхідних з масиву дуба, можна пошукати відмінну модель в інтернет-магазині виробника. Так ви будете впевнені, що отримуєте якісний виріб, полотно дійсно Дубове, міцне і довговічне, а дешево його можна вибрати і на розпродажі попередніх колекцій.