Двері з масиву дерева

  • 22 June 2018 11:06:44

Двері з масиву дерева сьогодні стали найпопулярнішими з огляду на їх презентабельності, естетичності, надійності і довговічності. Весь «секрет» в тому, що в основу виробів покладений екологічно чистий і перевірений часом матеріал, здатний наповнити будинок затишком і комфортом, подарувати господарям неповторні відчуття гармонії і близькості до природи.

Масив чудово підходить для вхідних груп і внутрішніх дверей, для квартири і для приватного будинку. Напевно, складно знайти приміщення, в якому він був би недоречний.

Особливості і переваги вибору масиву

В основі виробництва дверей з масиву дерева покладено використання виключно цільної деревини, ніяких пиломатеріалів або відходів, тільки 100% натуральність. Завдяки такому підходу вдається створити і підтримувати в приміщенні ідеальний мікроклімат, що забезпечує комфортну для проживання атмосферу і виключає розвиток алергічних реакцій або загострення різних хронічних захворювань, що зазвичай трапляється, коли застосовані дешеві штучні матеріали.

Купити двері розсувні стоїть за їх дивовижні якості: високу стійкість-, волого - і атмосферостійкість. Вони унікальним чином поєднують в собі глибина і витонченість з довговічністю і міцністю. Якісний виріб, при виготовленні якого взята хороша деревина і не порушена технологія виробництва, прослужить далеко не одне десятиліття.

Не варто скидати з рахунків його прекрасні ізоляційні властивості. Ці показники допоможуть зберегти тепло в будинку, позбавлять від шуму, завдяки чому нескладно буде зосередити увагу на роботі або зайнятися творчістю.

Важливий і факт безпроблемного виготовлення дверей з сосни на замовлення, адже можна отримати виріб будь-яких розмірів, форм (прямі, арочні, складні). Крім того, моделі на замовлення роблять з різних порід деревини:

  • дуба;
  • ясена;
  • сосни;
  • бука;
  • вільхи.

Умови правильної і вигідної покупки

Заставою довговічності виробу і його міцності є якість, але його може гарантувати тільки надійний виробник, що приділяє цьому питанню підвищене увага. Купуючи виріб, в обов'язковому порядку враховуйте цей важливий момент. Крім того, покупка дверей з масиву дерева від виробника - це завжди вигідно фінансово, адже вам не доведеться переплачувати за послуги посередників і на реалізацію (в яку входить оренда павільйонів, транспортування, оплата праці персоналу), якщо ви зробите покупку, наприклад, в його фірмовому інтернет-магазині. На спеціалізованому сайті Ціна дверей з масиву дерева завжди вигідна, виріб обійдеться відносно недорого, що не може не радувати. Вибір нескладно робити, переглядаючи якісні фотографії і опис кожної моделі в каталозі.

В те, що натуральне дерево – це найкраще рішення, сумнівів немає, якщо ж цільний масив здасться дорогим, можна вибрати двері з клеєного масиву.