Двері з червоного дерева: нотка вишуканості і розкоші у вашому інтер'єрі

  • 19 June 2018 13:31:55

Кращого матеріалу для виготовлення міжкімнатних дверей, ніж натуральне дерево, не існує. Саме природна основа наділяє його такими властивостями, яких немає у штучних альтернатив. Сьогодні ринок в достатку представляє різні деревні породи для основи дверних полотен: можна купити двері з сосни (вони найбільш доступні за ціною), віддати перевагу елегантному ясеню або ж вибрати має вікову славу дуб. Але що цікаво, в число самих популярних серед виробів преміум-класу, входять саме двері з червоного дерева.

Червоне дерево – розкіш і надійність в одному флаконі

Двері кольору червоного дерева дуже красиво вписуються в будь-який інтер'єр, додаючи йому шику і аристократичних ноток. Вони дивні, виразні, елегантні, і що важливо – такий вибір є серйозним натяком на статусність господарів будинку і їх хороший смак.

Про "червоне дерево" із захопленням говорять багато, але не всі до кінця розуміють абстрактність цього поняття, адже мова йде про різні породи дерева, які мають масив зі схожою текстурою і відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками. Це можуть бути такі цінні породи, як сандал, Малайський падук, махагоні дерева.

Для таких виробів властиво відповідність найкращим характеристикам, якими тільки можуть володіти дверні полотна:

  • зовнішня елегантність і естетичність;
  • міцність і надійність;
  • довговічність;
  • стовідсоткова екологічність і безпека;
  • ідеальна гармонійність в будь-якому інтер'єрі.

Такі двері можна виготовити в будь-яких дизайнах, матеріал добре піддається обробці і не втрачає міцності. У каталогах сучасних виробників представлені численні фотографії дверей з червоного дерева, і подивившись їх, абсолютно нескладно зробити ідеальний вибір для себе, який бездоганно впишеться в обстановку вашого будинку, ставши його справжньою окрасою.

Є у преміум-варіанту недоліки?

Єдиним мінусом такого виду конструкцій покупці називають ціни на міжкімнатні двері з червоного дерева. Вони однозначно вище, ніж на вироби з інших порід, в цій же групі ціна може різнитися тільки тому, що саме стало основою для дверного полотна: наприклад, чи був використаний добірний цілісний масив або мова йде про шпону для дверей з червоного дерева.

Незважаючи на дорожнечу, сьогодні багато хто воліє внести в свій дім нотку шику і вибрати довговічне і практичне виріб, тобто купити двері з червоне дерево. Це дійсно чудовий вибір, а якщо ви захочете трохи заощадити, то зверніться в інтернет-магазин, в якому завжди розцінки на порядок нижче, ніж в торгових павільйонах.