Двері з білого дуба в інтер'єрі

  • 19 June 2018 10:59:17

 Будь-який інтер'єр можна зробити неповторним, для цього достатньо правильно підібрати всі елементи. Двері з білого дуба стануть відмінним доповненням в дизайні будь-якого приміщення. Вони повітряні і легкі на виглядвідмінно підходять для малогабаритних квартир, і здатні візуально збільшити простір. Міжкімнатні двері кольори білого дуба привертають до себе увагу споживачів своїм благородним і шикарним видом.

Особливості деталей інтер'єру

Вибираючи елементи інтер'єру, багато звертають увагу на дерев'яні двері кольору темний дуб, венге, золото і інші забарвлення, залежно від основної колірної гами приміщення. Всі деталі повинні гармоніювати один з одним, тому вибираючи двері темних кольорів, варто пам'ятати про те, що в інтер'єрі повинні бути присутніми елементи таких же кольорів. Зі світлими деталями можна не дотримуватися цього правила, адже це універсальний колір, здатний доповнити будь-який інтер'єр.

Якщо уважно розглянути фото дверей в кольорі білий дуб, то можна побачити деякі особливості, завдяки яким вони можуть гармонійно поєднуватися з будь-яким приміщенням, незалежно від того, в якому стилі вона оформлена.

1.  Текстура деревини на них виражена яскраво. Природний малюнок дерева переданий відмінно, саме за це, свій вибір на них зупиняють люди, які вважають за краще використовувати в інтер'єрі натуральні матеріали.

2.  Колір ненав'язливий, відмінно вписується в будь-який інтер'єр і робить його неповторним, легким і повітряним. На перший погляд міжкімнатні двері з білого дуба в інтер'єрі не кидаються в очі, але в той же час, ця деталь не залишиться непоміченою.

Двері з білого дуба в інтер'єрі

Світлі деталі чудово доповнять будь-який інтер'єр, адже колір білий дуб візуально розширює простір. Такі двері відмінно виглядають в невеликих приміщеннях, які позбавлені доступу сонячного світла. Двері зі світлого дуба також здатні візуально збільшувати простір і відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення.

Останнім часом почали використовувати при оформленні малогабаритних квартир міжкімнатні двері зі склом з білого дуба. залежно від дизайну приміщення можна вибрати декор:

  • візерунки на склі;
  • піскоструминні малюнки;
  • поздовжнє розміщення скла;
  • поперечне розміщення;
  • дзеркальні вставки.

Завдяки універсальному відтінку такі двері доповнять будь-який інтер'єр, зроблять його неповторним і витонченим. Вони відмінно вписуються в кімнати, оформлені в таких стилях, як скандинавський, хай-тек, неокласика та інших.