Двері виробництва України

  • 13 June 2018 12:15:03

В даний час в магазинах представлені двері з України, що відповідають запитам найвимогливіших покупців: вхідні, міжкімнатні, душові. Їх можна класифікувати в залежно від стилю, матеріалу виготовлення, призначення, конструктивних особливість. В кожному ціновому сегменті можна знайти гідні екземпляри, які не тільки будуть виконувати своє функціональне призначення – розділяти простір приміщення, але і стануть доповненням до інтер'єру, яскравим акцент. Деякі дизайнери вважають своєрідною точкою відліку інтер'єрної стилістики саме установку двері під ключ.

Види дверей, які відрізняються типом конструкції

На сьогоднішній день, в залежно від конструктивних параметрів, в Україні можна купити двері таких видів:

  • фільончасті;
  • щитові;
  • збірні.

Фільончасті двері відрізняються складністю своєї конструкції. На підставі з дерев'яного бруса за допомогою штапиків або пазових з'єднань закріплюються фільонки різної модифікації. Виготовляються вони з дерева, скла, МДФ-панелей або ДСП.

Щитові конструкції представляють собою каркас з натурального дерева, заповнений картонними сотами і обшитий панелями з МДФ. В результаті виріб має досить невелику вагу при високої міцності. Полотно при цьому може бути монолітним або мати отвори для засклення. Ціна таких дверей в Україні дещо нижча, ніж фільончастих.

У збірних дверях всі елементи по черзі складаються в єдину конструкцію. При цьому кожна частина індивідуально облицьовується відповідним покриттям. На сьогоднішній момент можна купити двері з сосни, які будуть обклеєні з усіх боків. Існують також бюджетні варіанти, обробка яких проводиться тільки на видимі частини.

Види дверей в залежності від матеріалу виготовлення

Відштовхуючись від матеріалу виготовлення, можна виділити дерев'яні або шпоновані міжкімнатні двері з Україна. Конструкції з масиву є представниками високого цінового сегмента, так як виготовляються з цінних порід. Такі вироби можуть неодноразово реставруватися, через що відрізняються довговічністю. Однак кожна двері характеризується індивідуальним природним візерунком, що необхідно брати до уваги при продумуванні дизайну інтер'єру.

Шпоновані вироби являють собою дерев'яний каркас, найчастіше виготовлений з соснових порода. Їх підстава обклеюється плитами з МДФ, поверх яких облицьовується шпон.

В Україні можна купити недорогу двері для будь-якого приміщення, будь то будинок, квартира або офіс. Вибір потрібного вироби ґрунтується на його надійності, привабливості, відповідності розмірами, конфігурації і стилістиці приміщення.