Двері міжкімнатні

  • 14 August 2019 13:03:40

Перше, що бачать люди, приходячи в ваш будинок або офіс-це вхідні двері. 
Вона служить не тільки гармонійною частиною інтер'єру, але також виконує важливу роль захисника і охоронця вашого житла. Надійно захищати будинок слід не тільки від проникнення непроханих гостей, але і від холодного вітру, дощу, шуму жвавій вулиці. 
Справжні хранителі домашнього вогнища виготовлені зі сталі, володіють надійністю, пожежною безпекою, прихованою міццю. Вид у них повинен бути відповідний-солідний і елегантний. 
Тому, якщо у вас назрів «дверне питання», при виборі і покупці слід враховувати всі фактори. Ще один важливий аспект-це співвідношення ціни і якості. 
Пропозицій цього виду продукції на ринку предостатньо, але як не помилитися у своєму виборі і придбати по-справжньому вартий товар? Найкраще звернутися до відомих марок, добре зарекомендували себе в експлуатації, і користуються попитом у споживача. Одним з таких брендів є DveRoMan – китайська фірма-виробник вхідних сталевих дверей, здатних задовольнити найвимогливіших покупців. Вони мають прийнятну ціну, надійно захищені від злому, виготовлені з матеріалів високої якості, мають різноманітний дизайн і забарвлення. Детальні подробиці ми можемо дізнатися, перейшовши за посиланням на DveRoMan двері: зразки моделей, їх властивості, види обробки і фурнітури, ціна. 
Коробки виготовлені з гнутого профілю, мають різні варіанти лиштв (плоскі, широкі, напівкруглі), і удаваних планок-нащільників. Продукція Ясін виготовлена з високоякісної листової сталі холодного прокату, що має товщину 1-2 мм. Дверне полотно заповнюється спеціальним вогнетривким утеплювачем. По всьому периметру його обклеюють об'ємним ущільнювачем, який перешкоджає проникненню в квартиру сторонніх шумів і звуків, зберігає в приміщенні тепло, не боїться вологи і вогкості. 
Фарбування зовнішнього полотна проводиться із застосуванням порошкових полімерних покриттів різних видів. Серед них такі, як «молотковий ефект», шагрень, антик, муар. Ці покриття мають корисними експлуатаційними якостями, в тому числі, антивандальними і декоративними. Стійкі до механічних пошкоджень, відмінно захищають метал від корозії і хімічних впливів. Велика колірна палітра дозволяє придбати двері такого відтінку, який буде гармоніювати з усім інтер'єром приміщення. Вдало підібрана фурнітура та оригінальні Фасади зроблять вхід у ваше житло індивідуальним і неповторним. І все це за дуже доступними цінами. 
Купуючи вхідні двері від Ясін, ви будете почувати себе, як за кам'яною стіною.