Двері фільончасті з сосни: купити її або розглянути варіант цільного масиву

  • 19 June 2018 13:30:16

Двері з масиву сосни – це відмінний вибір, і якщо ви виберете якісний виріб від надійного виробника і застосуєте конструкцію згідно з його рекомендаціями, то жодного разу не пошкодуєте про це. Дерево саме по собі дуже красиво, навіть глуха модель виглядає вишукано і ефектно, а якщо мова йде про варіанти зі склом або про міжкімнатних дверей з сосни филенчатой, то можете не сумніватися – ви обрали для свого приміщення справжня прикраса.

до Речі, останній вид - двері міжкімнатні фільончасті з масиву сосни – це сьогодні тренд сезону! Але, якщо ви мало знаєте про нього, то давайте «познайомимося з ним ближче.

Що являють собою фільончасті двері

По суті, фільончастими називають різновид дверної конструкції, оснащену рамою або масивної обв'язкою. Говорячи про дверну фільонку, мають на увазі прямокутної форми дошку, яка вставляється в спеціальну раму з фіксацією або клеєм, або зручною системою типу «шип-паз». Дверне полотно може бути оснащене найрізноманітнішими фільонками, виготовленими з масиву або фанери, популярного сьогодні МДФ або з ДСП.

В якості прикраси можуть використовуватися і різноманітні скляні вставки, що надають будь-якої моделі елегантності. Сам же каркас робиться з соснового масиву, який в свою чергу може бути, як клеєним, так і цільний. Якщо ви вирішите купити Двері фільончасту з сосни, то зможете вибрати або фигарейную фільонку, або наплавную.

У чому переваги фільончастих моделей

Фільончасті сучасні моделі мають масу достоїнств і переваг над іншими моделями:

  • при зміну вологості в приміщенні звичайні полотна часто змінюють розміри і набухають (з огляду на гігроскопічність сосни), а після різкого висушування, тим більше, якщо матеріал недостатньо якісно оброблений спочатку, можуть розтріскатися. Якщо ж мова йде про фільончастих дверях з масиву сосни, ціна яких цілком доступна будь-якому бажаючому, то серйозних проблем вдається уникнути за рахунок технології виготовлення – між рамою і фільонкою залишені зазори, так що розширення нічого не заважає;
  • дані вироби виграють у інших соснових полотен своєю довговічністю, естетичністю і відмінними експлуатаційними властивостями;
  • в водночас ціна дверей фільончастих з сосни нижча, ніж на моделі з цільного масиву, а це фінансова вигода, яка не може не радувати;
  • ще один плюс – зовнішня презентабельність, різноманітність і оригінальність моделей, цікаві і ненудні форми, стильні і модні дизайни.

Филенчатое полотно від відомого бренду, не сумнівайтеся, по зовнішньому увазі може скласти серйозну конкуренцію двері з червоного дерева в інтер'єрі, але залишиться доступним, функціональним, практичним і надійним.