Двері двостулкові міжкімнатні

  • 27 June 2018 10:46:30

Те, що двері в кімнатах створюють певну атмосферу всьому інтер'єрному ансамблю, давно обіграно в численних дизайн-проектах. Затишок і створення бар'єру для забезпечення особистого простору забезпечать двері міжкімнатні, що мають відмінні звукоізоляційні якості. А якщо ви хочете підкреслити значимість вітальні, створити в ній обстановку розкоші і урочистості, варто купити орні двостулкові міжкімнатні двері з масиву дуба.

Види орних двостулкових міжкімнатних дверей


жоден палац або Дворянське гніздо не обходилися без цього неодмінного атрибуту розкоші. Зняття будь-яких обмежень для приватних будівництв дозволило використовувати їх в якості елементів для класичних інтер'єрів, стилів рококо, бароко, ампір, неокласицизм і т.п.

розпашні двостулкові міжкімнатні двері з масиву ясеня виготовляються в різних конструктивних варіантах: вузькі і широкі, з притвором і без, нестандартних розмірів під замовлення і готові полотна з коробкою, які монтуються в стандартні отвори. За типом стулок розрізняють глухі і засклені поверхні.

Стандартні розміри кожної зі стулок при висоті полотен дверей під скло 2,3 м0,65 м. Загальна ширина отвору після монтажу конструкцій становить 1,3 м.

При бажанні, навіть у звичайний отвір можна встановити вузькі розпашні двостулкові міжкімнатні двері, надавши скромному приміщенню парадний, навіть можна сказати, палацовий вид.

Матеріали для виготовлення орних двостулкових дверейЦіна полотен з коробкою залежить від об'єму і якості матеріалів, з яких вони виконані. Придбати недорого міжкімнатні орні двостулкові вхідні двері можна, лише заощадивши на сировині. Найдорожчий обійдуться вироби, виконані з масиву цінних порід дерев, до яких відносяться вітчизняні:

  • карельська береза;
  • аралія;
  • маньчжурський горіх;
  • ясен;
  • клен;
  • дуб;
  • біла акація.

Любителі екзотики можуть витратитися на деревину, привезену з країн Африки, Азії, Південної Америки. Такий матеріал для об'ємних орних двостулкових міжкімнатних дверей, купити недорого просто нереально, враховуючи його рідкість, специфіку обробки і вартість доставки ексклюзивних пиломатеріалів.

Зауважимо, що варіанти розсувних міжкімнатних дверей розглядаються лише в разі нестачі місця для орних конструкцій і є цілком прийнятною альтернативою в тому випадку, якщо інтер'єр досить сучасний для їх дизайну і конструкції. В стилі "бароко" або "класика" все ж слід використовувати більш підходящі подвійні орні полотна.