Дизайн міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 12:08:37

В сучасному інтер'єрі дизайн міжкімнатних дверей з масиву грає одну з важливих ролей, і тому вибору дверних конструкцій слід приділяти підвищену увагу. Якщо ви приступаєте до ремонту своїми руками, то вам належить дізнатися кілька секретів досвідчених дизайнерів, тоді ви неодмінно залишитеся задоволені результатами своїх праць.

Особливості вибору моделей та кольору

Запам'ятайте головне правило: дизайн міжкімнатних дверей в квартирі повинен бути єдиним, тобто всі полотна вибираються строго в одному стилі, це допоможе уникнути дисонансу в сприйнятті інтер'єру. Намагатися потрібно забезпечити єдність не тільки кольору і текстури полотен, а й зробити однакової висоти дверні прорізи, особливо, якщо це стосується дверей, що виходять в одне приміщення (хол, зал).

Що стосується колірного рішення, то тут слід грунтуватися на стилістичне оформлення приміщення. Якщо ви віддаєте перевагу класиці, то вибір краще зробити на користь світлих, але не виключено використання насичених відтінків полотен. Цікаво, що якщо для інтер'єру дизайн дверей міжкімнатних обраний в темних фарбах, то і приміщення повинно бути оформлено строго. Насичені відтінки полотен підійдуть для приміщень, оформлених в хай-теке, мінімалізмі, а якщо у вас лофт, модерн, класика або прованс – краще використовувати світлі полотна.

Колірні рішення для дверних конструкцій гармонійніше всього виглядають при відповідності їх меблів або підлозі, до речі, в щодо підлогових покриттів і стін добре виглядають і яскраві контрасти. Ви можете подивитися фотографії модних дизайн міжкімнатних дверей в квартирі, які сьогодні представлені у величезній різноманітності на інтернет просторі, щоб переконатися в актуальності описаних правил і для підбору відповідних собі варіант.

Цікаві нюанси дизайну дверних полотен

В каталогах моделей сучасних виробників в інтернет магазинах представлені фотографії дизайну міжкімнатних дверей і, судячи з них, відмінні варіанти є на будь-який смак і гаманець. Вибрати можна стримані глухі полотна або зі вставками зі скла. У глухих моделей головне прикраса-це колір і фактура вибраного дерева, це може бути вишуканий ясен, розкішний дуб, стримана вільха і т. д. Для полотен зі вставками окрасою стає тип, колір і форма скла, воно буває:

  • прозорим;
  • матовим;
  • з малюнками піскоструменем;
  • з вітражами.

Міжкімнатні двері зі склом надають приміщенню особливого шарму та вишуканості, роблять його особливим, цікавим, елегантним, але в той же час крім естетичності виконують практичну функцію, тому що виступають в ролі додаткового освітлення, роблячи кімнату більш світлою, повітряної і візуально просторіше.

Часто звичайна заміна міжкімнатних дверей купе змушує приміщення розкритися по-новому, замість похмурого, стриманого або незручно маленького стати грайливим, виразним і оригінальним. Сучасні моделі полотен здатні вразити уяву будь-якого покупця.