Дерев'яні двері зі склом

  • 18 June 2018 13:36:23

Ще зовсім недавно двері з скляними вставками вважалися фантастикою, і ніхто не наважувався взятися за їх виготовлення, і тим більше встановити їх у себе в будинку. Однак час не стоїть на місці, і на сьогоднішній день немає нічого вишуканіше, ніж дерев'яні двері зі стекла. Такий вибір допоможе втілити в життя навіть найсміливіші рішення щодо дизайну інтер'єру, оскільки вони чудово поєднуються з всілякими стилями. Більш того, за допомогою нанесення на скло малюнка можна створити унікальний дизайн, і зробити інтер'єр в будинку ще більш шикарним, неповторний.

Міжкімнатні дерев'яні двері з масиву червоного дерева або сосни, дуба або ясена, або будь-який інший породи дерева вже не можна назвати новинкою, оскільки їх встановлювали ще наші прабабусі і прадідусі. Що стосується дверних конструкцій зі скляними вставками, оформленими художнім розписом, або малюнком, нанесеним механічним чином, то їх можна сміливо називати твором сучасного мистецтва.

Вартість дерев'яних дверей із склом

Звичайно ж, зовнішні дані, експлуатаційні якості, екологічна чистота і багато іншого є, безсумнівно, дуже важливим у виборі міжкімнатних дверей. Однак не менш важливим питанням, яке хвилює більшість покупців дверних конструкцій, є їх вартість. Варто відзначити, що ціна дерев'яних дверей зі склом залежить від багатьох факторів, зокрема таких:

  • порода дерева;
  • спосіб обробки;
  • фурнітура;
  • тип скла;
  • якість скляного полотна;
  • параметри дверей;
  • спосіб відкривання;
  • спосіб нанесення малюнка;
  • інші фактори.

Вибір дерев'яних дверей

Щоб замовити дубові двері зі скляними вставками, важливо мати хоча б найменше уявлення про те, якими вони будуть. Для цього в компанії, де займаються виготовленням дверних конструкцій, можна переглянути каталог, де представлено безліч різних фото дерев'яних дверей зі склом, а також величезна кількість інших моделей. В представленим фото можна вибрати найбільш підходящу модель, колірне оформлення, розмір скляної вставки, тип скла, спосіб нанесення малюнка на скло і на саме дверне полотно та інші деталі.

Вибираючи дверну конструкцію, важливо також звернути увагу на її технічні характеристики. Не варто намагатися самостійно вивчити інформацію, а краще довіритися професіоналам, прислухатися до їх думки, щоб придбати двері, що мають відмінні звукоізоляційні, теплоізоляційні якості, а також стійкість до механічних пошкодження. Особливо це стосується покупців, які прийняли рішення придбати балконні двері з натурального дерева. Ціна дерев'яної балконних дверей зі склом може бути трохи вище, якщо вона буде виготовлена з матеріалів найвищої якості, проте в процесі експлуатації її вартість повністю себе виправдає, оскільки вдасться заощадити на опаленні та ремонті конструкція.