Дерев'яні двері з коробкою

  • 18 June 2018 13:56:46

Дверні конструкції з натурального дерева давно завоювали любов і увагу людей, завдяки наявності у них ряду переваг. Їх екологічна чистота і естетичний зовнішній вигляд – це не єдині їх переваги, оскільки вони також довговічні, володіють високими технічними характеристиками і абсолютно безпечні. Також вони недорогі і легко встановлюються, якщо знати основні правила монтажу.

Ціна дверної коробки

Як правило, дерев'яні двері, як міжкімнатна, так і вхідна, ставиться з коробкою, від якості якої залежать технічні характеристики самих дверей і її довговічність, тому важливо знати правила вибору таких конструкцій.

Як правило, часто покупці, вибираючи дверні конструкції, в першу чергу дивляться на її вартість. Треба відзначити, що ціна дерев'яних дверей з коробкою може залежати від багатьох факторів, які категорично не можна ігнорувати, оскільки від них залежить безпека тих, хто буде користуватися дверима. Таким чином, важливо, щоб коробка була виготовлена з міцної породи деревини, і її виготовленням займалися фахівці, які мають досвід в даній сфері діяльності.

Також варто врахувати параметри дверного отвору, щоб конструкція підходила за розмірами. Розміри дверної конструкції необхідно обчислювати з особливою точністю. Найкраще замовити індивідуальне виготовлення дерев'яних дверей, щоб уникнути неточність.

Виходячи з всього перерахованого вище, дешево купити якісні двері не вийде.

Установка конструкції з коробкою

Купити дерев'яні двері з коробкою – це найбільш легка задача. Більше знань і уваги вимагає процес їх установка. Як правило, даний процес ділиться на кілька етапів, кожен з яких вимагає обережності та уважності:

1.  Етап фіксації коробки в отворі.

2.  Регулювання рівня дверний коробка. Важливо, щоб поріг і верхня перекладина були розташовані строго горизонтально, а бічні – вертикально. У дверному полотні слід виконати отвори, залишаючи відмітини на отворі.

3.  Установка фурнітури. Важливо, щоб кріплення були якісними, двері надійно фіксувалися в отворі.

4.  При необхідності встановлюються замок.

В дерев'яному будинку коробка дверей повинна встановлюватися з особливою уважністю, оскільки це зробити набагато складний. По-перше, важливо врахувати, що дерев'яний будинок схильний до усадки, тому у таких будинках встановлюється обсадна коробка, яка захищає дверну конструкцію від деформації.

Вивчаючи матеріали про те, як встановити дерев'яні двері з коробкою, якщо власник вирішив зробити це самостійно, важливо враховувати найменші деталі. Особливо обережно слід здійснювати монтаж двері з масиву дуба зі склом, оскільки існує ризик пошкодити конструкцію. Щоб максимально правильно і надійно змонтувати дверну конструкцію, краще звернутися за допомогою до фахівця, який вже має досвід в даному роді діяльності.