Дерев'яні двері в квартиру

  • 18 June 2018 13:35:21
Встановлення дерев'яних дверей в квартиру – це розумний вибір її власників. Встановлюючи дверні конструкції з масиву міцних порід дерева, людина забезпечує абсолютну безпеку для своїх володінь, захист від зловмисників, чудовий зовнішній вигляд, який говорить про наявність гарного смаку у господарів, і безліч інших гідність. Однак, щоб отримати надійний захист від злодіїв і зовнішніх факторів, необхідно дотримуватися деяких важливих правил при виборі дверних конструкцій:

  • порода дерева, з якої виготовляються двері, повинна бути міцною. Як правило, вибирають дуб, ясен, клен;
  • замки слід встановлювати надійні;
  • кращим захистом від злодіїв стануть подвійні вхідні двері.

Конструкція, яка буде відповідати даним вимогам, надійно захистить будинок, і прослужить не один десяток років своєму власникові.

Вартість дерев'яних дверей

Крім тих факторів, які важливі при експлуатації дверей, покупець приймає і інші фактори. Зокрема, більшість покупців цікавить фінансове питання. Ціни на дерев'яні двері в квартиру залежать в першу чергу від породи деревини. Однак в даному випадку не варто економити, оскільки чим міцніше дерево, тим вище показники міцності у готового виробу. Також вартість може залежати від способу виготовлення, дизайну та фурнітури. Велику роль може відігравати у вартості і країна виробництво.

Установка дерев'яних дверних конструкцій

Щоб дверна конструкція не тільки добре виглядала і доповнювала інтер'єр, але і виконувала свої функції, необхідно її правильно встановити. І якщо міжкімнатні дерев'яні двері можна встановити самостійно, то установку вхідних моделей краще довірити професіонал. Як правило, установка дерев'яних дверей в квартирі здійснюється в кілька етапів:

  • підготовка отвору, демонтаж старих дверей;
  • збірка короби та його монтаж;
  • врізка фурнітури;
  • навішування дверного полотна;
  • врізка дверного замка;
  • фінальна обробка.

Другі вхідні двері

Другі дерев'яні двері в квартиру виконують одночасно кілька функцій. Перша, і найголовніша їх функція, це захисна, оскільки вона є додатковим бар'єром для злодіїв. Також вона запобігає потраплянню всередину квартири запахів з сходової площадки, захищає від протягів і володіє високими звукоізоляційними якостями. Крім того, внутрішня дерев'яна двері з ясеня в квартиру є частиною дизайну інтер'єру.

Купити дерев'яні двері в квартиру, яка буде виконувати функцію другий вхідних дверей, це відмінне рішення для тих, хто вирішив придбати дверні конструкції економ-класу. За вельми прийнятну ціну можна придбати двері з натурально дерева, які матимуть високі експлуатаційні характеристики, відмінні зовнішні дані. Крім того, одним з найголовніших переваг дерева є екологічна чистота матеріалу, завдяки чому вони не роблять негативного впливу на здоров'я людини.