Дерев'яні двері для лазні

 • 18 June 2018 13:33:58

Баня – це будівля, про яку мріє кожна людина, і яка є невід'ємною частиною заміського ділянка. В її будівництві важливо враховувати найменші деталі, і вибирати матеріали високої якості. Звичайно ж, баню обов'язково слід будувати з дерева, оскільки її стіни повинні дихати і наповнювати приміщення приємним деревним аромат.

Одним з важливих етапів зведення даного типу будівель є вибір дерев'яних дверей для лазні. Крім факту, що дверна конструкція повинна бути з дерева, велику роль відіграє порода деревини, з якої вона виготовляється.

Вимоги до банним дверей

Дверні конструкції в лазнях експлуатуються в екстремальних умовах, і піддаються впливу високих температур, а також підвищеної вологості і постійного тиску. Виходячи із цього, перед тим як купити дерев'яні двері для лазні, необхідно переконатися, що вони відповідають декільком основним вимогам. Це забезпечить довговічність виробів. Особливо потрібно дотримуватися умови, якщо це Вхідні дерев'яні двері в лазню:

 • стійкість до високих температур;
 • вогнестійкість;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • екологічна чистота;
 • безпека;
 • довговічність;
 • естетичність;
 • практичність.

  лише вибравши конструкцію, підходить під всі перераховані вище параметри, можна встановлювати її в приміщенні з подібними умовами. Найбільш правильне рішення придбати дерев'яні двері під замовлення, та замовити при цьому їх установку. Таким чином, навіть якщо розміри трохи будуть відрізнятися, майстри зможуть виправити цю проблему.

  Які двері купити

  Щоб купити вхідні дерев'яні двері в лазню якісні, які будуть служити довго, необхідно приділити особливу увагу масиву, з якого вони будуть виготовлені. Так, слід пам'ятати, що найбільш часто використовують для дверних конструкцій, призначених для лазні та сауни, такі породи деревини, як модрина, дуб, липа, осика. Дані породи не виділяють смоли, і абсолютно нешкідливі для здоров'я. Крім того, вони не обпалюють тіло при сильному нагріванні.

  Де купити дверні конструкції з дерева

  Багатьох власників лазень і саун цікавлять різні формальності щодо покупки дверних конструкцій. У тому числі, важливими можуть виявитися для них такі деталі, як швидкість виготовлення і, звичайно ж, вартість. Так, вибираючи компанію, де купити дерев'яні двері для лазні, в першу чергу, враховується вартість. Як правило, ціна вхідних дверей з натурального дерева залежить від породи деревини, з якої вони виготовлені, якості виготовлення, додаткової фурнітури. Також можуть враховуватися деталі дизайнерського оформлення.

  Місць, де продаються дверні конструкції, також існує безліч. Але доцільно купувати їх в спеціалізованому магазині, або замовити безпосередньо в компанії, займається їх виготовленням. Важливо, щоб їх виготовляв досвідчений фахівець, який зуміє правильно провести розрахунки і якісно виконати замовлення.