Дерев'яні двері 60 мм

  • 18 June 2018 13:37:46

Дерев'яні двері в наш час встановлюють практично у всіх будинках, котеджах, дачах, квартирах і багатьох інших будівлях. Вони можуть бути встановлені на вході в будівлю або в якості міжкімнатних дверних конструкцій. Вони виготовляються з найбільш різноманітних порід дерева, і оформляються у всіх існуючих стилях. Різновиди дерев'яних дверних конструкцій немає межі, проте є параметри, які не можуть виходити за рамки стандартів – розміри.

Щодо висоти і ширини дверного полотна можуть бути внесені зміни в стандартах, оскільки дверні прорізи в різних приміщеннях і будинках не однакові, і можуть виходити за рамки стандартів. Однак, що стосується ширини, то тут важливо враховувати, що від неї залежать основні характеристики всієї конструкції і якість виконання основних функцій двері. Таким чином, двері з натурального дерева повинні мати товщину не менш 40 мм, але може бути більш товстою.

Переваги дверей 60 мм товщиною

Дерев'яні двері 60 мм часто встановлюються в якості вхідних дверей, оскільки мають ряд переваг. По-перше, вони відповідають основним вимогам щодо вхідний дверний конструкції:

  • міцність;
  • безпека;
  • високі звукоізоляційні якості;
  • високі теплоізоляційні якість.

Крім того, дубові двері для лазні, товщина яких становить 60 мм, прекрасно зберігають всередині приміщення пар і температуру повітря, відмінно протистоять механічних пошкоджень.

Призначення дверей товщиною 60 мм

Двері, товщина яких становить більш 40 мм, не доречні для монтажу в якості міжкімнатних перегородок. Навпаки, в якості основних або других вхідних дверей встановлюються більш масивні полотна, які не піддаються зломам, і будуть добре протистояти проникненню в приміщення зловмисників.

Як правило, дерев'яні двері товщиною 60 мм є найбільш оптимальними конструкціями, які мають високі експлуатаційні характеристики. Вони не тільки відмінно захищають квартиру або будинок від проникнення злодіїв, але і вельми довговічні, стійкі до механічних пошкоджень, а також мають презентабельний зовнішній вигляд, якщо виготовлені з відповідних порід деревини.

Замок для вхідних дверей 60 мм

Одним з найбільш важливих доповнень для вхідних дерев'яних дверей товщиною 60 мм є врізні засувка. Доповнивши ними вхідні двері, можна не турбуватися про проникнення зловмисників в квартиру, коли в будинку є діти або літні люди, не здатні за себе постояти, оскільки лиходіям буде досить складно розкрити такий замок. Не менш важливими перевагами врізних засувок є простота в експлуатації, довговічність і надійність.