Чи варто купувати двері для дачі з сосни

 • 19 June 2018 13:27:53

Масив сосни – це сьогодні одне з найпопулярніших рішень для виготовлення дверних конструкцій, причому, цей вид деревини цілком підходить як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей. Деревина володіє унікальними властивостями, які переважно виділяють її на тлі матеріалів аналогів і вони роблять відмінним варіантом двері з масиву сосни для дачі, хоч багато покупці сумніваються в цьому.

Переваги вибору соснового дверного полотна

Двері для дачі з сосни відрізняються красою і вишуканістю текстури, природа потурбувалася про те, щоб навіть в незабарвленому вигляді полотно виділялося елегантністю і привабливістю. Даний вид деревини виглядає фантастично привабливо навіть без додаткових» хитрощів " - досить покрити полотно лаком.< / p> < p class=" MsoNormal"style="">натуральність виробу і природний шарм дозволяє дверям для дачі з сосни гармонійно вписатися в навколишнє середовище, а крім того створити в будинку дивовижний мікроклімат, приємний і корисний для проживаючих. Соснове полотно підходить для різних кімнат, наповнює будинок затишком, теплом і комфортом.

Ще один характерний плюс, завдяки яким покупці віддають перевага дверей з масиву сосни для дачі - це цінова доступність. Даний порода не є рідкісною або цінною, тому не коштує так дорого, як елітні Двері з масиву сосни – це відмінний вибір, і якщо ви виберете якісний виріб від надійного виробника і застосуєте конструкцію згідно з його рекомендаціями, то жодного разу не пошкодуєте про це. Дерево саме по собі дуже красиво, навіть глуха модель виглядає вишукано і ефектно, а якщо мова йде про варіанти зі склом або про міжкімнатних дверей з сосни филенчатой, то можете не сумніватися – ви розібрали для свого приміщення справжня оздоба.

до Речі, останній вид - двері міжкімнатні фільончасті з масиву сосни – це сьогодні тренд сезону! Альо, якщо ви мало знаєте про нього, то давайте «познайомимося з ним ближче.

Що являють собою фільончасті двері

По суті, фільончастими називають різновид дверної конструкції, оснащену рамою або масивної обв'язкою. Говорячи про дверну фільонку, мають на увазі прямокутної форми дошку, яка вставляється в спеціальну раму з фіксацією або клеєм, або зручною системою типу «шип-паз». Дверне полотно може бути оснащене найрізноманітнішими фільонками, виготовленими з масиву або фанери, популярного сьогодні МДФ або з ДСП.

В якості прикраси можуть використовуватися і різноманітні скляні вставки, що надають будь-якої моделі елегантності. Сам же каркас робиться з соснового масиву, який в свою чергу може бути, як клеєним, так і цільний. Якщо ви вирішите купити Двері фільончасту з сосни, то зможете вибрати або фигарейную фільонку, або наплавную.

У чому переваги фільончастих моделей

Фільончасті сучасні моделі мають масу достоїнств і переваг над іншими моделями:

 • при зміну вологості в приміщенні звичайні полотна часто змінюють розміри і набухають (з огляду на гігроскопічність сосни), а після різкого висушування, тім більше, якщо матеріал недостатньо якісно оброблений спочатку, можуть розтріскатися. Якщо ж мова йде про фільончастих дверях з масиву сосни, ціна яких цілком доступна будь-якому бажаючому, ТО серйозних проблем вдається уникнути за рахунок технології виготовлення – між рамою і фільонкою залишені зазори, так що розширення нічого не заважає;
 • дані вироби виграють у інших соснових полотен своєю довговічністю, естетичністю і відмінними експлуатаційними властивостями;
 • в водночас ціна фільончастих дверей з сосни нижча, ніж на моделі з цільного масиву, а це фінансова вигода, яка не може не радувати;
 • ще один плюс – зовнішня презентабельність, різноманітність і оригінальність моделей, цікаві і ненудні форми, стильні і модні дизайну.

Филенчатое полотно від відомого бренду, не сумнівайтеся, по зовнішньому увазі може скласти серйозну конкуренцію двері з червоного дерева в інтер'єрі єрі, але залишиться доступним, функціональним, практичним і надійним.

">міжкімнатні двері, а доступна будь-якому бажаючому.

У числі достоїнств соснового полотна можна назвати:

 • естетичність;
 • міцність і надійність;
 • довговічність;
 • практичність (догляд за ним досить простий);
 • гіпоалергенність.

Двері соснові – це ідеальне рішення для тих, хто хоче на дачі зробити особливим інтер'єр, прикрасивши його різьбленими моделями з орнамент. Зручність в тому, що за структурою сосновий масив відрізняється м'якістю, а значить, прекрасно піддається обробці і різьбі, тому господар може реалізувати будь-які задумки з декорування. Як бачите, вироби з сосни здатні надати благородства і витонченості будь-якому приміщенню.

Є мінуси у соснових дверей, що не дозволяють використовувати їх для дачі

Є покупці, які бояться купувати вхідні двері з сосни для дачі, і частково їх побоювання обгрунтовані. Вся справа в головних властивостях деревини - м'якості і гігроскопічності, тобто масив здатний вбирати і довго зберігати всередині вологу, що призводить до розбухання і деформації. Але це лише одна сторона медалі, тому що сучасні виробники навчилися прекрасно вирішувати описані проблеми:

 • застосовуються різні обробки захисними водовідштовхувальними складами, і така вхідна двері з масиву сосни для дачі цілком застосовна, тому що втрачає властивості "губки";
 • другий варіант – купити виріб з клеєного масиву, в якому використані дошки і бруси, які склеєні між собою під високим тиском і передбачають різний напрямок волокон деревини у кожного шару, тобто в протилежні сторона. Ця особливість перешкоджає деформації виробу і підвищує його міцність.