Чи можна недорого купити якісні двері з масиву

  • 22 June 2018 11:10:34

Для цінителів високої якості, презентабельності та естетичності, надійності та безпеки, кращого рішення, ніж двері з цілісного масиву немає і бути не може. Такі вироби надають дизайну вишуканість і затишок, підкреслюють респектабельність і прекрасний смак господарів, наповнюють будинок теплом і особливим шарм. У Мінську це один з найпопулярніших варіантів у тих, для кого затишок і тепло домашнього вогнища не порожні слова. У той же час багатьох зупиняє висока ціна дверей міжкімнатних з масиву дерева, чи обґрунтовано це, і як зробити покупку елітної конструкції по самій адекватною і доступною вартості?

Чому масив – це дороге задоволення?

Як виявилося, двері з масиву недорого - це дуже навіть реально. Звичайно, ціна не може бути копійчаної по ряду об'єктивних причин, але доступною – цілком. Спочатку давайте з'ясуємо, чому вартість таких конструкцій завжди вище.

Масив – це міцний, надійний, довговічний і екологічно чистий матеріал, в основі якого натуральне дерево, причому, не пиломатеріали і відходи, а добірні дошки, колоди, бруси. Це забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики і чудові зовнішні дані. Натуральне дерево володіє унікальною приємною текстурою і красивим малюнком, тому не потребує доопрацюванні-досить просто покрити його лаком, щоб отримати справжнє прикраса для свого інтер'єру.

Як заощадити на покупці без шкоди якості

У багато в чому на вартість виробів впливає цінність породи дерева. Наприклад, дуб – це найміцніший і дорогий матеріал, вироби відрізняються вишуканістю, пишністю, добротністю, здатні служити століттями і не втратити своїх властивостей під впливом зовнішніх факторів (води, температури). Якщо ж дуб не підходить за ціною, а мова йде про міжкімнатних конструкціях, то цілком можна придбати недорогі двері з масиву сосни, які теж чудово виглядають, сприяють створенню сприятливого мікроклімату, екологічні та безпечні для дітей або алергіків.

Купити двері міжкімнатні з масиву недорого можна, якщо вибрати їх від вітчизняного виробник. В цьому випадку не доведеться переплачувати за бренд» світового масштабу, в ціну якого закладені колосальні витрати на доставку і розмитнення, а вибравши надійного виробника, можна не сумніватися в відмінній якості товару.

Є ще один секрет того, де купити двері з масиву дуба. Зробити це можна, звернувшись в інтернет-магазин, адже в «роботу» онлайн-ресурсу не закладені додаткові націнки (за реалізацію, оренду торгових площ і т. д.), піднімають вартість.

Отже, придбати вхідні двері з масиву недорого можна, але тільки зниження ціни не повинно бути на шкоду якості. Заощадити краще так:

  • вибравши відповідну під умови експлуатації породу дерева;
  • зробивши замовлення в інтернет-магазині;
  • віддавши перевагу вітчизняному виробник.