Сходи як деталь розкоші

  • 28 may 2018 13:49:31

Саме гармонійне вписування її у інтер'єр, вкажуть на відмінний смак господаря будинку, і на його чималий достаток. І повірте, тут мова йде не тільки про велику вартість, справа скоріше в смаку, який слід проявити.

Що говорить про розкоші

Почнемо з того, що найчастіше сходи з дерева так розробляється під конкретне приміщення і будівля, однак якщо ваш проект унікальний, несе особливості господарів, то його вже можна назвати «не таким як у весь.» Тому, якщо є прагнення зробити цю конструкцію розкішною, звертайтеся до професіоналів в цій області. Сюди відносяться і дизайнери, і архітектори, і будівельники. Саме ці люди зможуть в точності врахувати всі нормативні та конструктивні особливості, підібрати кращі матеріали, і в підсумку, створити для вас невеликий архітектурний шедевр.

Ну звичайно ж, такий проект як у вас, повинен бути дійсно єдиним. Тому так важливо звертатися до фахівців, які зможуть зробити проект, з такими особливостями, які до цього не застосовувалися. При цьому він зможе прикрасити дрібними деталями і підібрати для цього максимально кращі матеріали. Розкіш буде проявлятися в цій сходах, якщо ви самі будете вважати її витвором мистецтва, а не просто способом піднятися / спуститися на інший поверх.

Ну і звичайно, ніхто не забуває про використання кращих, а іноді і унікальних матеріалів, які або важко дістати, або вони просто на перший погляд не поєднані, але у вашому проекті будуть виглядати чудово. При цьому, звичайно, не варто забувати і про їх технічні особливість.

Матеріали

Якщо більш детально зупинитися на цьому питанні, то стане зрозуміло, що тут будуть застосовуватися основні типи матеріал – дерево (сходи з дубасходи з ясена і сходи з сосни), метал, камінь, скло – лише з тією різницею, якого виду і вартості.

Розглянемо деякі приклади:

  • якщо основний матеріал для сходів-дерево, то можна розглянути якісь екзотичні рідкісні породи, які важко дістати. Значної розкоші дерев'яним елементам завжди додавала різьблена структура, особливо, якщо це ручна робота, а малюнок має унікальний сюжет. В даному випадку не зайвим буде знайти якогось неповторного спеціаліста або художника;
  • металеві елементи, також можуть мати унікальність, наприклад, якщо зробити ковані частини, знову ж таки, з унікальним малюнком і структурою. Повірте, сучасні ковальські умільці здатні зробити з металу воістину унікальні полотна;
  • камінь. Матеріал сам по собі коштує чимало, проте відполірований мармур або граніт все скаже сам за себе. Тому можна поекспериментувати і з цим варіантом, додавши такі ступені, поручні, стійки або інші елементи.