Дерев'яні сходи

Лестница-3
0
от 5000 грн.

Лестница-1
0
от 12200 грн.

Лестница-4
0
от 6500 грн.

Лестница-2
0
от 9800 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

В сучасній архітектурі утворилася стійка тенденція до створення багаторівневих житлових приміщень. Перестали бути рідкістю сходів в приватному будинку з двох, трьох поверхів, активно підтримується і постійно зростає попит і на популярні багаторівневі квартири. Відповідним чином розвивається і конструкторсько-дизайнерський напрямок по створенню сходів з дерева, металу, скла та пластику, різноманітних поєднань цих матеріалів.

Стильні і красиві сходні з натуральної деревини

Серед буйства дизайну та конструкторської думки лідерами по затребуваності були і залишаються дерев'яні сходи. Пояснюють цю тенденцію такі фактори, як:

  • варіативність самого матеріалу;
  • легкість і різноманітність прийомів обробки;
  • надійність;
  • дизайнерська привабливість.

Правильно сконструйована і належним чином оформлена дерев'яні сходи на другий поверх завжди є не тільки функціональним елементом інтер'єру, але і його прикрасою.

Як вибирати форму прольоту

Про позитивний вплив самої деревини ми знаємо досить багато: колір, аромат, фактура, екологічна чистота, практичність - завжди наводяться в якості залізних аргументів при виборі матеріалів для житло. І якщо з вибором, який матеріал використовувати, визначитися не складно, то ось з формою, дизайном, місцем монтажу доведеться повозитися. Перш за все, класифікуйте, якого типу схожі Вам необхідні, а для цього необхідно ознайомитися з параметрами, що характеризують сходи з дерева, а це:

  • призначення (вхідні, міжповерхові, робочі, прохідні);
  • функціонал (будинкові, ландшафтні);
  • розташування (внутрішні, зовнішні);
  • компонування (прямі, поворотні);
  • особливості функціонування (стаціонарні, переносні, трансформовані);
  • конструкція (1-, 2-, багатомаршевие).

Як прикрасити інтер'єр сходами

Будь-які сходи, дерев'яні або металеві, незважаючи на уявну простоту, складаються з більш ніж десятка функціональних елементів і є складним інженерним спорудою, що вимагає точних математичних розрахунків. З цього випливає, що до процесу слід підійти серйозно, і кращим варіантом буде замовити роботи по створенню різних подібнів професійним архітекторам. Допомога фахівця необхідна і для створення індивідуального дизайнерського образу, адже невдалий проект може спотворити інтер'єр або стати його центральною композицією.

Оригінальний, привабливий проект гармонійно поєднується з інтер'єром, утворюючи неповторний, чудовий ансамбль.

Компанія «Двероман», має відмінний кадровий потенціал і міцну технічну базу, пропонує клієнтам оцінити привабливість роботи з нами. Ми допоможемо виготовити на замовлення і купити готові сходи і сходи з масиву сосни, сходи з дуба , сходи з ясена. Є можливість вибирати з каталогу варіант, відповідний за розміром, матеріалом, якістю, ціною.

Фахівці компанії будуть раді втілити Ваші побажання та пропозиції, надати консультаційну допомогу та оперативно виконати замовлення. Можливе оформлення доставки маршів, виготовлених з масиву натурального дерева по Києву та Україні.