Лавочки з дуба

Серед безлічі порід дерева дуб виділяється завдяки унікальним властивостям. Вироби з нього відрізняються міцністю і візуальною привабливістю. Він за багатьма параметрами перевершує не поступаються йому за якістю, але більш дорогі види деревини, тому часто застосовується для ландшафтних робіт і зовнішньої обробки в якості елементів декору. Дубові лавки – не єдиний напрямок, де використовується ця порода, але це оптимальний варіант для установки виробів на відкритому повітрі.

Чому дубові лавочки кращі?

Щоб отримати відповідь на це питання, слід глибше зазирнути в структуру деревини дуба. Саме по собі дерево має унікальні властивості, воно може виростати до 50 метрів у висоту, має величезну крону і здатне проіснувати не менше 300 років. Поодинокі екземпляри мають вік більше 1500 років.

Основні характеристики деревини для промислового використання та створення виробів з масиву дуба, визначені ГОСТами. Оцінюється сировина за такими параметрами:

  • міцність на стиск – 55,9 МПа, на вигин – 87,3 МПа;
  • щільність (570-690 до 700 кг / м. куб.);< / li> < li>об'ємна вага (700-800 кг / м. куб. при вологості до 15%, свіжа вирубка - понад 1000 кг/м. куб);
  • пружність – 12,2 ГПа (вище значення тільки у сибірської модрини);
  • вологість у природних умовах – 60%;
  • твердість - торцева 57,3, радіальна – 48,2, тангенціальна 52,8 Н/м. кв.;
  • колір – є білий і чорний, переважають сірі, золотисті, коричневі тони.

Дуб має красиву текстуру, визнану еталонною для сировини і імітується в різних варіантах декору.

Дубові лавки на вибір і під замовлення

Перш ніж купити лавку з дуба, зайдіть на сайт компанії DveRoMan і уважно придивіться до асортименту крамничок, представлених в каталозі. Детальний опис матеріалів, барвисті ілюстрації допоможуть скласти об'єктивну думку по кожній позиції. Якщо з якоїсь причини ви вважаєте інформацію недостатньою, зв'яжіться з менеджером, і він докладно відповість на всі питання, що виникли в ході онлайн-шопінгу.

На всі вироби надається гарантія якості, оскільки наші фахівці мають багатий досвід роботи з деревним сировиною та досконало володіють прийомами його обробки. До того ж, наше виробництво оснащене високопродуктивною сучасною деревообробною технікою.

Замовляємо дубові лавки в компанії DveRoMan

Компанія DveRoMan пропонує купити лавки з дуба для дачних або присадибних ділянок, дворових зон відпочинку, парків, скверів у Києві і регіонах. В активі компанії широкий спектр послуг:

  • продаж готових крамниць;
  • виготовлення виробів під замовлення з розробкою ексклюзивного дизайну;
  • доставка і установка;
  • оплата будь-яким зручним способом.

Виберіть вподобане виріб в онлайн-каталозі і заповніть форму заявки, наш менеджер оперативно зв'яжеться з вами, надасть всебічну консультативну допомогу, уточнить вартість, терміни виконання замовлення і оформить договір на надання послуг. 

У цій категорії немає товарів.